08.06. STV: Bērnu audzināšanas stili. Dzemdības Jūrmalas slimnīcā. Vitamīni jaunajai māmiņai. Brūču pareiza apkopšana

08. Jun 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

8. jūnija Māmiņu Kluba TV raidījumā pievērsāmies dažādiem bērnu audzināšanas stiliem. Vai esat visatļaujošs vecāks vai tāds, kurš ieviesis stingru disciplīnu? Kā ir labāk? Dita Grauda sirsnīgā sarunā tikās ar TV un radio personību, māmiņu gaidībās Ligitu Miezi, kura arī pati reiz bijusi “Māmiņu Kluba” vadītājas lomā! Kā Ligita jūtas, gaidot savu otro bērniņu?

Vasara ir laiks, kad dienas lielāko daļu gribas pavadīt ārā. Aktīvā atpūta, diemžēl, nav iedomājama arī bez dažādām traumām. Ieklausīsimies ārsta padomos, kā aprūpēt brūci!

Katrs no mums vēlas savus bērnus izaudzināt par drosmīgiem, zinātkāriem un arī  pieklājīgiem cilvēkiem. Vienas pareizās metodes nav. Cik dažādi ir vecāki, tik dažādi arī audzināšanas stili! Kuram no tiem piederi tu?

Jau pavisam drīz satiksim mazo Superbēbīti, tāpēc topošā māmiņa Egita dodas uz Jūrmalas slimnīcu, lai uzzinātu visu par ģimenes dzemdībām.

Ar māmiņu Dārtu esam tikušies vairākkārt, tāpēc šoreiz laiks atkal satikties un iepazīties ar viņas dzemdību stāstu.

Vasaras karstajā laikā daudz labprātāk izvēlamies vieglu maltīti, kuras pagatavošanā nav jāiegulda daudz laika, jo ir taču tik daudz citu aktivitāšu, kam veltīt saulainās un foršās dienas! Tāpēc iedvesmojies no 2023. gada Superbēbīša māmiņas Kitijas un pagatavo kvinojas bļodu ar humosu un dārzeņiem!

Šajā raidījumā arī rubrika "Māmiņa testē"!

TV