07.11.: Zane Gulbe, biešu pīrāga recepte, piena pavairošana, kā mazināt piena kreveli

07. Nov 2021, 09:41 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembris ir ieskrējies! Šajā svētdienā bijām sarūpējuši patiesi plašu tematu klāstu, tāpēc katrs no skatītājiem tajā noteikti varēja atrast sev aktuālas un svarīgas tēmas.

Aicinām vēlreiz noskatīties 7.novembra Māmiņu Kluba raidījumu vai arī atsevišķus sev interesējošos raidījuma sižetus.

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar psiholoģi Zani Gulbi, kura ne tikai pieskārās jautājumam par savu profesijas izvēli, bet arī ieskicēja situāciju partnerattiecību jomā, uzsverot, ka dažkārt, lai starp partneriem veidotos lielāka tuvība, nepieciešams lielāks attālums.

Novembris ir Latvijas svētku mēnesis, un kāpēc gan lai nesvinētu svētkus, jo tā savu ikdienu varam padarīt priecīgāku un īpašāku. Lai svētkos varētu iepriecināt savu ģimeni ar skaistu un gardu maltīti, šodien raidījumā ar īpaša ēdiena recepti dalījās Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis.

Piena krevele nav slimība, taču vienalga var radīt vecākos nelielu trauksmi par to, kā no tās atbrīvoties.Ja arī tavam mazulītim ir piena krevele, tad tev būs vērtīgi ieklausīties bērnu ārsta ieteikumos, kā no tās atbrīvoties. 

Gaidību laikā topošajai māmiņai regulāri jāapciemo savs ārsts, lai tas varētu uzraudzīt grūtniecības norisi, kā arī tiek veiktas dažādas analīzes, lai pārliecinātos, ka gan ar sievieti, gan puncī augošo bērniņu viss ir vislabākajā kārtībā. Raidījumā viesojāmies pie ārstes, kura pastāstīja, kad topošajai māmiņai ir jāveic kompleksās analīzes.

Īpašais brīdis, kad pasaulē nāks Bēbīšu kluba mazulis, būs jau pavisam drīz, tāpēc šodien raidījumā topošie vecāki - Santa un Kalvis - tikās ar vecmāti, lai pārrunātu, kā vislabāk sagatavoties bērniņa dzimšanas dienai.

Dažkārt jaunajai māmiņai var rasties sajūta, ka piena ir par maz, tāpēc noderīgi vienmēr ir  zīdīšanas konsultantes ieteikumi, kā vislabāk pavairot pienu un nepieciešamības gadījumā veidot piena banku.

TV