06.03. STV: Novecošanās, vitamīni pavasarī, ceļošana ar bēbīti, idejas rotaļām

06. Mar 2022, 10:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Prieks bija ar jums visām tikties šorīt Māmiņu Kluba jaunajā raidījumā, kurā runājām par to, kas mums, sievietēm, svarīgs ne tikai kā mammām, bet arī sievietēm.

Esam apkopojuši raidījuma svarīgākos sižetus, lai vari uz tiem netraucēti atskatīties.

Visos laikos aktuāla tēma bijusi skaistuma un jaunības saglabāšana. Ko darīt šodien, lai izskatītos lieliski arī pēc vairākiem gadiem? Par skaistumumu un novecošanu 6.marta raidījumā runājām ar sejas fitnesa un manuālās modelēšanas speciālisti Ievu Neļķi un dermatoloģi, preventīvās medicīnas speciālisti Janu Janovsku.

Pavasarī organisms pieprasa enerģiju, tāpēc svarīgi pieturēties pie veselīga un sabalansēta uztura, kas nodrošinās mūs ar nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem. Sarunā ar uztura speciālisti skaidrojām, kur smelties pavasarī vitamīnus enerģijai.

Bēbīšu kluba ģimene Kristiana pirmajos trīs dzīves mēnešos jau devusies vairākos izbraucienos, tāpēc māmiņa Santa jau guvusi pieredzi ar somu kārtošanu, atzīstot, ka sākotnēji somā likusi līdzņemšanai daudz vairāk lietu, bet ar laiku secinājusi, ka tik daudz mantu nav nepieciešams. Vairāk par to, kā gatavoties ceļam ar mazuli, skaidrojām raidījumā.

Piekritīsi, ka mūsu dzīves mērķis ir skaisti un kvalitatīvi nodzīvots mūžs nevis kopējais gadu skaits, jo, kamēr vienam jau 50 gadu vecumā ir vairākas hroniskas saslimšanas, citam daudz lielākā vecumā nav nevienas ar novecošanos saistītas kaites. Kas jāņem vērā, lai  parūpētos par kvalitatīvu dzīvi, vaicājām ārstam.

Attīstošām rotaļām bieži vien var izmantot dažādas praktiskas lietas, kas jau atrodamas mājās. Svētdienas raidījumā iedvesmojāmies 4 interesantām un attīstošām rotaļām, kurās var izmantot biezenīšu paciņu korķīšus.

TV