05.09. STV: intervija ar Dagmāru Leganti Celmiņu, pulciņu izvēle bērnam, Covid-19 siekalu testa veikšana

05. Sep 2021, 10:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba jaunā TV sezona ir sākusies! Dzirkstoša, enerģiska un koša! Esot kopā ar mums, varat būt droši, ka ik svētdiena nesīs jaunas, aizraujošas sarunas, vērtīgus padomus un noderīgus atklājumus.

Atskatīsimies uz 5.septembra raidījumu!

Pirmā raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar Dagmāru Leganti-Celmiņu, lai dotos kopīgā rudenīgā pastaigā pa Vecrīgu un runātu gan par mammas lomu, gan arī bailēm.

Viena no šī brīža aktualitātēm, jo sevišķi skolēnu vidū, ir Covid-19 siekalu testu nodošana. Tāpēc raidījumā devāmies uz laboratoriju, lai ieklausītos speciālista padomos, kas jāņem vērā nododot testu, lai tas būtu ar augstāku precizitāti.

Sācies jaunais mācību gads, un līdz ar to arī mūsu redzeslokā nonāks plaša informācija par dažādām ārpusskolas aktivitātēm, kas pieejamas bērniem. Raidījumā konsultējāmies ar speciālistu, lai uzzinātu, kā izvēlēties bērnam piemērotākos pulciņus.

Jauna sezona, jaunas tēmas un jaunas rubrikas. Šīs sezonas pirmajā raidījumā aicinājām ieskatīties aizkulisēs un uzzināt, kādi jaunumi tevi sagaida Māmiņu Kluba raidījumos šogad.

TV