05.06. STV: Tukšās ligzdas sindroms, bērna uzturs vasarā, zarnu infekcijas, sausas ādas kopšana

05. Jun 2022, 10:50 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt šajā burvīgajā jūnija pirmajā svētdienā! Mūsu rīts iesācies ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu. Vai arī tavējais?

Esam apkopojuši šīs svētdienas raidījuma tēmas, lai vari tās noskatīties atkārtoti. Brīdī, kad tevi neviens netraucē un vari ar tasīti karstas kafijas rokās izbaudīt raidījumu no sirds.

Bērni aug tik ātri! Tāpēc katrā ģimenē reiz pienāk brīdis, kad nu jau lielie bērni, kuri vēl tikko bija mazi, ir gatavi izplest spārnus un paši doties plašajā pasaulē. Kādas sajūtas tajā brīdī pārņem mammu? Par to sarunājāmies raidījumā ar aktrisi Santu Didžus un psihoterapeiti Gintu Ratnieci.

D vitamīns ieņem ļoti nozīmīgu lomu bērna attīstībā, tāpēc tā deficīts var negatīvi atsaukties uz mazuļa veselību. D vitamīna nozīmi aktualizēsim šodienas raidījumā.

Kā rīkoties, ja dažādu apstākļu dēļ sejas āda ir kļuvusi sausa? Kā par to parūpēties, šodienas raidījumā skaidroja speciālists, daloties ar praktiskiem soļiem, kā ādu kopt ikdienā.

Vasaras sezonā daudz biežāk nākas saskarties ar zarnu infekcijām, tāpēc ir vērtīgi atcerēties par dažiem svarīgiem priekšnosacījumiem, lai no tām izvairītos.

Vasara ir ogām un augļiem bagātākais laiks, tomēr svarīgi atcerēties, ka arī to patēriņā ir jāievēro mērenība. Gluži tāpat kā mielojoties ar saldējumu vai dzerot saldinātos dzērienus nevajadzētu aizrauties. Uztura speciāliste 5. jūnija raidījumā atgādināja svarīgākos nosacījumus, kas jāatceras par veselīgu uzturu bērnam vasaras sezonā.

TV