04.11. Intimitāte attiecībās. Podiņmācība. Mammu pārvērtības. Intīmā plastika

04. Nov 2023, 10:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs 4. novembra TV raidījumā kopā ar Ditu Graudu apskatījām tēmu par intimitāti pāra attiecībās - kāpēc tā nereti izzūd, kad ģimenē ienācis bērns? Kā tikt galā ar rutīnu seksuālajā dzīvē?

Diskusijā savās pārdomās dalījās seksualitātes ekspertes - Rita Lasmane un Ieva Sīmane -, savukārt psihoterapeits Andris Veselovskis ieskicēja scenārijus, kas notiek, ja pārī iezogas neuzticība un sānsoļi.

Nav nekas pārsteidzošs ar plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas palīdzību piekoriģēt lūpu formu, noslīdējušus acu plakstiņus un iegūt kārotās ķermeņa aprises, bet daudz mazāk ir runāts par sieviešu intīmo plastiku. Raidījumā tikāmies ar ārsti, lai noskaidrotu, kā notiek mazo kaunuma lūpu plastikas operācija.

Gaidību un radību ceļvedī tikāmies ar Sveta Bikšus, kuru Instagram platformā zināsi kā @reala.mamma.lv, lai runātu par to, kā mainījušās viņas intīmās attiecības ar vīru pēc bērnu piedzimšanas.

Vai ir jāmāca bērnam iet uz podiņa? No kāda vecuma mazais ir gatavs podiņmācībai? Raidījumā tikāmies ar māmiņu Jeļenu Karadžanu, lai uzzinātu viņas pieredzi, kā arī uzklausījām speciālista padomus.

Lai sniegtu atbalstu jaunajām māmiņām, kuras vēlas piedzīvot pārvērtības, aicinājām sievietes pieteikties jaunam projektam. Laiks iepazīties ar projekta “Mammu pārvērtības” dalībniecēm!

Māmiņu Kluba 4. novembra TV raidījumā ar veselīgu brokastu recepti dalījās Pujātu ģimene, piedāvājot savu variāciju omletes pagatavošanai, papildinot to ar veselīgajiem dārzeņiem!

TV