01.11. STV: Attiecību skola, pirmais piebarojums, D vitamīna lietošana

01. Nov 2020, 10:21 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembris ir klāt! Šajā svētdienā bijām sarūpējuši patiesi plašu tematu klāstu, tāpēc katrs no skatītājiem tajā noteikti varēja atrast sev aktuālas un svarīgas tēmas.

Aicinām vēlreiz noskatīties 1.novembra Māmiņu Kluba raidījumu vai arī atsevišķus sev interesējošos raidījuma sižetus.

Lielajā intervijā tikāmies ar dvīņu meiteņu māmiņu aktrisi Antu Aizupi, kura stāstīja, kā viņas pieredze aktrises darbā palīdz ikdienā ar bērniem, un atklāti dalījās par savām ilūzijā, kuras sabruka līdz ar bērnu piedzimšanu.

Mazā superbēbīte Odeta ir jau paaugusies un iepazinusi arī jaunas pasaules garšas. Šajā raidījumā viņas māmiņa Kristīne dalījās ar savu pieredzi bērna piebarošanas jautājumā, kā arī uzklaisījām speciālista ieteikumus, kas būtu jāzina par to, lai piebarošana izdotos sekmīgi.

Ir kļūdaini uzskatīt, ka mūsu platuma grādos dzīvojošie var uzņemt D vitamīnu pietiekamā daudzumā. Šī iemesla dēļ svarīgi D vitamīnu visai ģimenei papildus lietot visa gada garumā. Raidījumā skaidrojām, cik liela D vitamīna deva bērniem jāuzņem un kāds ir "zelta likums", kā vitamīnu vispareizāk uzņemt.

Mūsdienās ir daudz dažādu gudru risinājumu, kas ievērojami atvieglo māmiņas ikdienu. Šajā raidījumā iepazināmies ar vienu no tādiem. Par to īpaši priecīga noteikti būs ikviena māmiņa, kuras mazulis ēd no pudelītes.

Parunāsim par attiecībām? Māmiņu Kluba Vecāku skolā jaunums - 4 online lekciju cikls "Attiecību skola", kuru vadīs psihoterapeits Andris Veselovskis. Raidījumā ieskatījāmies, kādiem jautājumiem lekciju laikā pieskarsies to dalībnieki un kāpēc attiecības ir darbs, kurā jāiegulda abiem.

 

 

TV