"Mīļmājiņa" - paradīzes sala

"Mīļmājiņa" - paradīzes sala

22. Jun 2022, 22:01 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Sigulda, Cēsis, Līgatne - šie novadi ir neticama skaistu vietu krātuve, tāpēc kārtējo reizi izvēlējāmies šo galamērķi ģimenes nedēļas nogalei.

5 minūšu brauciena attālumā no Ieriķu un Cecīļu dabas takām atrodas superīga vieta “Mīļmājiņa”, kas šajā nedēļas nogalē kļuva par mūsu paradīzes prieka salu.

Mīļmājiņa ir ļoti mājīga, moderna, pilnībā aprīkota un pārdomāta kotedža, kurā ir apsolūti viss nepieciešamais atpūtai.

Māja paredzēta pārim vai vienai ģimenei ar bērniem un šeit var viesoties pat ar mājdzīvniekiem. Mēs atpūtāmies ģimenes lokā - 2 pieaugušie un 2 bērni. Visi bija sajūsmā, jo šī ir ideāla vieta mierīgai, nesteidzīgai atpūtai pie dabas un tajā pašā laikā ar visām mūsdienu pasaules ērtībām un ekstrām.

Mūs viesmīlīgi sagaidīja, izrādīja apkārtni un izstāstīja visas nianses. Man arī nosūtīja sīkāku informāciju uz tālruni.

Ko mēs saņēmām un baudījām ārā?

Gaumīgi iekārtotu kotedžu ar plašu terasi un divām atpūtas zonām uz tās. Galdi, krēsli, šūpoles, kā arī grils /ogles, degšķīdums, viss nepieciešamais ir nodrošināts/, visapkārt ziedi, dekors, sveces.

Turpat pie mājas atrodas brīvdabas kubls ar burbuļiem un led gaismiņām. Man ļoti patīk šīs modernās mucas, ir liels prieks atpūsties siltos burbuļos, esot dabā un vērojot skaistas ainavas.

Te var pavērot kaimiņos mītošo stārķu saimi. Un apkārtējās ainavas un saulriets nav nododams ne ar kameru, ne vārdiem.

Mazliet tālāk ir Alfrēda pirts, tā ir malkas pirts un nevis vienkārša, bet melna, autentiska un oriģināla. Pirtī ir viss nepieciešamais pirts rituālam.

Pie mājas ir dīķis, tāpēc šeit ir pieejami ne tikai pirts, bet arī peldēšanās prieki.

Un par bērniem te arī padomāja, viņiem ir batuts lēkšanai un iekopta teritorija skriešanai, kā arī šūpuļkrēsli, kur gozēties saulītē.

Apkārt tīrība un skaistums, viss ir izgaismots, terasi rotā vītnes ar laternām, nu ļoti forši.

Kas mūs gaidīja mājiņā?

Saulains, gaišs, neticami mājīgs interjers un viss, pilnīgi viss nepieciešamais dzīvei un atpūtai. Pirmajā stāvā atrodas liela stūra dīvāngulta, liels spogulis, skapis, milzīgs plazmas ekrāns, audio tehnika /Go3, Netflix, Spotify/.

Bērni priecājās, ka lietus laikā varēja skatīties savas mīļākās multfilmas, bet mēs, vecāki, ka varam atpūsties, kamēr bērni ir aizņemti.

Ir virtuve ar visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai: indukcijas plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna, tosteris, mikseris, dažādi trauki, galda piederumi un pat garšvielas, eļļa, kafija un tēja.

Ir arī ēdamistabas zona.

Starp citu, ja gatavošana nav plānos, tad ēdienu ar piegādi var pasūtīt tepat no Cēsīm - Cafe2Locals. Viss tiks atvests tieši uz māju noteiktajā laikā.

Protams ir arī vannasistaba ar dušu un apsildāmu grīdu, dvieļi, halāti, čības, fēns, zobu pasta un skalojamais līdzeklis, dušas želeja, šampūns, ziepes, vates spilventiņi, kociņi utt. viss ir uz vietās.

 Redzams, ka viss ir izrotāts ar mīlestību, un saimniekiem ir svarīga viesu labsajūta un komforts, tik pārdomātu viesu māju vēl nebiju satikusi! Šeit pat var atrast aptieciņu, odu atbaidīšanas līdzekļus, lukturīšus un citus sīkumus, kas var noderēt.

Te ir pilnīģi viss nepieciešamais greznām brīvdienām un vēl vairāk ... Uz galda ir svaigi ziedi, plauktos grāmatas, jauki aksesuāri un interjera detaļas.

Augļu grozs, pudele dzirkstošā vīna un saldais cienasts, brīnišķīgs un patīkams pārsteigums-kompliments viesiem, vai ne?

Kotedžas otrajā stāvā atrodas guļamistaba ar ērtu divguļamo gultu.

Uz vietas ir pieejams ātrs Wi-Fi.

Mēs lieliski pavadījām laiku, uzlādējāmies un aizbraucām piepildīti ar enerģiju, jo nav nekā iedvesmojošāka kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni brinišķigā vietā.

Banija Banija 29. Jun 2022, 15:05

Skats uz batutu izsauc aukstas tirpas. Ceru, ka saimnieki, kuri tik ļoti skaisti iekārtojuši vidi, padomās arī par bērnu drošību, batutam uzliekot aizsargtīklu.