“Lidl” ievērojami palielina Latvijas “Goda ģimeņu” atlaižu programmas produktu klāstu

“Lidl” ievērojami palielina Latvijas “Goda ģimeņu” atlaižu programmas produktu klāstu

27. Nov 2023, 20:15 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Turpinot veiksmīgi attīstīt un paplašināt šī gada augustā uzsākto sadarbību ar Sabiedrības integrācijas fondu, no 27. novembra “Lidl Latvija” ir ievērojami palielinājusi to produktu klāstu, kuru Latvijas Goda ģimenes turpmāk varēs iegādāties ar 10% atlaidi.

Īpašo atlaižu piedāvājuma klāstu papildinās visa “Lidl” veikalos nopērkamā fasētā maize un visa uz vietas ceptā maize (izņemot svaigi ceptās smalkmaizītes), kā arī “Saguaro” zīmola dzeramais ūdens, ikdienā tik noderīgie “W5” zīmola sadzīves ķīmijas un uzkopšanas līdzekļi un “Sweet corner” zīmola saldumi.

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija uzsver: “Augsti novērtējam to, ka “Lidl” paplašinājis produktu klāstu, kam ar “Goda ģimenes” apliecību būs pieejamas pastāvīgas atlaides. Svarīgi, ka tie ir veselīgi vai videi draudzīgi produkti, jo tad atlaižu programma reizē arī izglīto ģimenes un pozitīvi maina ēšanas un sadzīves paradumus. Esam milzīgi pateicīgi, ka “Lidl” ir pievienojies arī Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības akcijai "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas", papildinot mūsu dāvaniņas māmiņām, kas laiž pasaulē savus trešos mazuļus.”

“Sabiedrības integrācijas fonda izsniegtā apliecība “Goda ģimene” ir lielisks piemērs, kā ar dažādu atlaižu un īpašo piedāvājumu palīdzību nodrošināt saiti starp ģimenēm, preču un pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi rūpējoties par Goda ģimeņu rocību. Novērtējam “Lidl” ieguldījumu, piedāvājot plašu īpašo atlaižu klāstu,  tādējādi veicinot ģimenēm draudzīgas vides attīstību visā Latvijā,” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda vadītāja Zaiga Pūce.

Jau kopš 9. augusta visi “Goda ģimenes” apliecības īpašnieki “Lidl” veikalos saņem 10% atlaidi visām ikdienas kosmētikas zīmola “Cien” precēm; mazuļu zīmola “Lupilu” bērnu higiēnas produktiem, autiņbiksītēm, apģērbu un mazuļu pārtikai; pusaudžu apģērbu zīmola “Pepperts” precēm, kā arī ik nedēļu var izvēlēties no īpaša augļu vai dārzeņu piedāvājuma.

Atlaižu saņemšanai pie kases jāuzrāda derīga “Goda ģimene” apliecība kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Informācija par “Goda ģimenes” atlaides programmas aktuālajiem piedāvājumiem pieejama “Lidl” mājaslapā, sociālajos medijos, kā arī uz to norāda informatīvas zīmes veikalos un uz produktu elektroniskās cenu zīmes.