Ziemassvētku tirdziņā ģimenes priecē “Trušu karaliste”

Ziemassvētku tirdziņā ģimenes priecē “Trušu karaliste”

13. Dec 2019, 00:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sākot ar 12.decembri, pie tirdzniecības centra “Alfa” ģimenes tiek aicinātas apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, kuru šogad papildina vieta dzīvnieku mīļiem - “Trušu Karaliste”. Savukārt tirdzniecības centra iekštelpās darbu uzsāk pašmāju ražotāju smukumlietu tirdziņš, kā arī visiem brīvi pieejams bezmaksas dāvanu iesaiņošanas stends.

 Ziemassvētku tirdziņš pie t/c “Alfa” jaunās ieejas darbosies no 12.decembra līdz pat 12. janvārim katru dienu no plkst. 10.00 – 20.00. Tirdziņa vienpadsmit namiņi piedāvā baudīt karstos dzērienus, aicina pakavēties pie smaržīgās piparkūku darbnīcas, iegādāties ne vien kārumus, tostarp marmelādes, medu, bet arī dažādas dāvanas, piemēram, keramikas izstrādājumus (pat ar brieža ragiem!), tāpat arī sveces, sudraba un dzintara rotas, lina izstrādājumus no Lietuvas, metāla izstrādājumus un kalumus, kā arī oša koka eko rotaļlietas. Gardumu mīļi aicināti iegādāties zemnieku piedāvātos siera un gaļas izstrādājumus.

Īpašs pārsteigums svētku mēnesī sagatavots mazākajiem t/c “Alfa” viesiem. Tirdziņā viņus  gaida “Trušu Karaliste”, kurā speciāli izveidotus miniatūrus namiņus apdzīvo piecpadsmit iemītnieki. Bērni drīkst fotografēties un iedot trušiem kādu nelielu kārumu, piemēram, burkānu vai sausmaizīti. Lai “Turšu Karaliste” savā mājvietā Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā varētu paplašināties un kļūt par mini zoo, kurā būtu iespēja aplūkot dažādus dzīvniekus, ikviens turpat tirdziņā var ziedojumu lādē sniegt savu artavu draudzes fondam “Zilais Krusts”.  

Savukārt no 12.decembra līdz 30.decembrim tirdzniecības centra iekštelpās, 3. stāvā, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00 darbosies pašmāju ražotāju smukumlietu tirdziņš, kurā tiek piedāvātas sveces no uzņēmuma “Latvijas Sveces”, “Gusto” kosmētika, “Edgars Skulte” rotas, “Freimann” aksesuāri, “Pieneņpūka” apģērbi, “Nelli fashion”, dažādi gardumi no “Rienzi”, “Abavas vīni” un “Zilver”– visi Latvijā ražoti produkti.

“Šajos Ziemassvētkos vēlamies iepriecināt gan mazus svētku svinētājus, aicinot apbrīnot trušu karalistē dzīvojošos garaušus, gan tos svētku gaidītājus, kuri vēl meklē oriģinālas un mīļas svētku dāvaniņas. Preces par izdevīgām cenām var iegādāties no pašiem produktu ražotājiem. Rūpējoties par saviem viesiem, piedāvājam ikvienam interesentam izmantot arī bezmaksas dāvanu iesaiņošanas iespēju “Alfas” 2. stāvā!” rosina t/c “Alfa” vadītāja Liene Apine.