Video sveiciens un vēstule no Ziemassvētku vecīša. Ziemassvētku pasts dāvinās brīnumu

Video sveiciens un vēstule no Ziemassvētku vecīša. Ziemassvētku pasts dāvinās brīnumu

04. Dec 2015, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru gadu mēs ar lielu prieku gatavojamies Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam. Gan bērni, gan pieaugušie gaida brīnumus, burvību un dāvanas.

  

Tikai atšķirībā no pieaugušajiem mazu bērnu sapnis vēl ir – iepazīties ar īstu Ziemassvētku vecīti. Zinot šo bērnu sapni, pieaugušajiem būs interesanti uzzināt par iespēju pasūtīt personisku video apsveikumu, kas šobrīd aizvien vairāk iekaro bērnu sirdis.

20151109100811-98159.jpg

Jauns video apsveikums no winter.lv – tā ir bērnam personiski adresēta video vēstule no Ziemassvētku vecīša. Televizora ekrānā pats labākais pasaules burvis sveic bērnu ziemas svētkos. Kad Ziemassvētku vecītis uzrunā bērnu vārdā, viņš jūtas īpašs, tāpēc ka viņa vārdu zina pats Ziemassvētku vecītis! Un viņam vēl ir arī bērna fotogrāfijas. Tas viss bērnos rada neaizmirstamas emocijas, svētku noskaņojumu un liek ticēt brīnumiem un Ziemassvētku vecītim.

Šogad winter.lv piedāvā jaunu video apsveikumu, kura sižeta pamatā ir tas, ka Ziemassvētku vecītis kopā ar bērnu mēra viņa uzvedības līmeni pagājušajā gadā un dod padomus. Ja brīžiem Jums ir grūti atrast īstos vārdus vai arī Jūs vispār bērns nedzird – tā ir brīnišķīga iespēja, kā pateikt viņam pašu svarīgāko.

Aizpildot pieteikumu, komplektā Jūs saņemsiet vēstuli uz krāsaina papīra ar oficiālo zīmogu. Ziemassvētku vecītis nebūs aizmirsis par dāvanām un kopā ar vēstuli atsūtīs krāsainu galda spēli, lielu svētku atklātni, uzslavu par paklausību un labajiem darbiem, jaungada pasaku – krāsojamo grāmatiņu, to visu saliekot lielā, spilgtā aploksnē. Vēstules tekstu var patstāvīgi koriģēt un papildināt, minot pēc vecāku domām svarīgākās lietas. 

20151107234104-72482.jpg

Papildus prieku un ticību brīnumam dāvās iespēja ielādēt apsveikuma kartiņā bērna fotogrāfiju. Bērns būs pārsteigts, kad Ziemassvētku vecīša apsveikumā ieraudzīs savu vai savas ģimenes fotogrāfiju. Video apsveikums paliks Jums un dāvās bērnam brīnišķīgas atmiņas. Kad pastkastītē jau ir īstā vēstule, tā dāvā neaizmirstamus iespaidus, kuri tik ļoti nepieciešami bērnībā.

Lai uzdāvinātu savam bērnam īstu pasaku, pasteidzieties veikt pasūtījumu, kura cena ir € 10.95. Ja Jūs esat portāla maminuklubs.lv lietotājs, tad līdz 15.decembrim Jums būs iespēja veikt pasūtījumu par speciālo cenu – €  5.95. Veicot jebkura komplekta pasūtījumu winter.lv vietnē neaizmirstiet ailē “atlaides kods” ievadīt kodu MK16, lai Jums tiktu ieskaitīta atlaide.

Neatlieciet to uz vēlāku laiku. Ienāciet jau tagad winter.lv un pasūtiet visburvīgāko un visīstāko video apsveikumu ar vēstuli no Ziemassvētku vecīša.

Pievienojaties tūkstošiem laimīgu bērnu visā pasaulē un dalieties ar šo brīnišķīgo dāvanu ar saviem draugiem!

20151107234055-74783.jpg

mamma27 mamma27 12. Nov 2015, 12:18

mēs pagājušo gadu pasūtījām, ļoti patika. Šogad ar jau pasūtījums tapis😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 12. Nov 2015, 11:23

Mēs izmantosim šo piedāvājumu jau 3. gadu! Bērni ir sajūsmā, ja vecāki vēl pieliek klāt savu izdomu, personalizējot ar īpašām lietām par bērniņu!

inleila inleila 12. Nov 2015, 10:44

akcija tagad arī pērkamkopā.lv