Atbalsts vecākiem, kuru bērni slapina gultiņā: www.bernuenureze.lv!

30. Oct 2014, 00:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs esam priecīgi informēt ikvienu māmiņu un tēti, ka atklāta jauna interneta vietne www.bernuenureze.lv vecākiem, lai sniegtu diskrētu atbalstu bērniem, kuriem ir  nakts enurēze.

Nakts enurēze - informācijas par to nav pārāk daudz, tomēr tas nenozīmē, ka šādas problēmas nepastāv. Diemžēl precīzas statistikas par to,cik bērnu Latvijā saskārušies ar enurēzi, nav publiski pieejama.

Taču šī tendence varētu būt līdzīga kā pasaulē: tiek lēsts, ka tie ir aptuveni 10%, kas nozīmē, ka katrs desmitais bērns vecumā līd 7 gadiem slapina gultā. Dažās valstīs nakts enurēze ierindojas otrajā vietā pēc alerģijām, ja runa ir par bērnu veselības problēmām.

Daudzām ģimenēm nakts enurēze ir tabu tēma- kauna sajūta, vainas izjūta, ka kaut kas nav izdarīts tā, kā vajadzētu. Ņemot vērā informācijas trūkumu ģimenēm, kurās bērni cieš no enurēzes, nereti palīdzība ir novēlota, kas paildzina atveseļošanās procesu.

Nereti vecāki vienkārši nogaida, cerot un ticot, ka problēma pāries pati no sevis, tomēr bērni mēdz piedzīvot kauna izjūtu un nepārliecinātība par sevi var ietekmēt arī attiecības ar līdzcilvēkiem un draugiem.

Māmiņu Klubs iepazīstina ar jaunu interneta vietni,kas palīdzēs iegūt atbildes uz jautājumiem par enurēzi! 

www.bernuenureze.lv

Interneta vietnē atradīsiet informāciju par nakts enurēzi, tās cēloņiem, veidiem un ieteikumus, kā palīdzēt! Tāpat profesionāļi atbildēs uz jautājumiem, atliek tos tikai uzdot! 

Kā DryNites ® var palīdzēt?

Bērni, kuri slapina gultiņā parasti nejūt fizioloģisku vajadzību piecelties un doties uz tualeti, tas nozīmē, ka ciešā miega dēļ netiek kontrolēts urīnpūslis.

DryNites® ir uzsūcošas nakts biksītes, kas pasargās palagus un šīs nakts biksītes palīdzēs tikt galā ar kauna sajūtu un bailēm par slapjo gultas veļu. 

DryNites® ir veidotas no mīkstiem un maigiem materiāliem, kas līdzīgi apakšveļai.

Tās ir plānakas par parastajām autiņbiksītēm un “nečab” zem apģērba. Tas ir svarīgi, jo bērns šajā vecumā (vecāks par 4 gadiem) parasti nevēlas, lai citi redzētu, ka viņš nēsā “autiņbiksītes kā mazulis”.

Elastīgās sānu maliņas ļaus bērnam justies tikpat komfortabli kā parastajās kokvilnas apakšbiksītēs.

DryNites® pidžamas biksītes pieejamas divos dažādos izmēros.

 DryNites® 4 -7 gadus veciem bērniem

20121128183323-93972.jpg

DryNites® 8 - 15 gadus veciem bērniem

  20121128183443-64193.jpg