Uz VECĀ DĀRZA NOSLĒPUMS pirmizrādi dosies...

Uz VECĀ DĀRZA NOSLĒPUMS pirmizrādi dosies...

17. Jan 10:50 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau no 25.janvāra uz ekrāniem - jautra pašmāju piedzīvojumu spēlfilma skolas bērniem VECĀ DĀRZA NOSLĒPUMS! Ar spoku, jaunajām tehnoloģijām, ēdamām sliekām, ķirbjiem un citiem dalībniekiem.

Ikvienam no jums, piedaloties konkursā, bija iespēja laimēt ielūgumus uz jaunās latviešu firmas pirmizrādi. Pirmizrāde jau sestdien, tāpēc mēs steidzam izlozēt laimīgo uzvarētāju!

KONKURSA BALVU

2 ielūgumus uz filmas VECĀ DĀRZA NOSLĒPUMS pirmizrādi 19.janvārī

LAIMĒJUSI

Linda Mika

 

Pirmizrādes sākums plkst. 13.30, viesu ierašanās no plkst. 13.00.

Pie pensionāra Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza. Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu.

Lomās: Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga.