Uz skatuves pēc sešu mēnešu pauzes

Uz skatuves pēc sešu mēnešu pauzes

17. Aug 2020, 08:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pēc sešu mēnešu pauzes uz Liepājas Leļļu teātra skatuves atkal atgriežas iestudējums “Lāča namiņš”. 15. augustā 12.00 lieli un mazi zvēriņi  atklās savu raksturu, meklējot vieglu un ērtu dzīvi meža namiņā, kas pilns ar dažādiem gardumiem.

Aleksandra Jonova iestudētā izrāde “Lāča namiņš” veidota pēc tautas pasakas motīviem un savā būtībā ir mācība par to, kas ir patiesa bagātība – pilns skapis un vēders gardumu vai daudz draugu. Izrādes centrā ir lācis , kurš mežā atrod brīnumainu skapi, kas pilns ar viegli iegūstamiem gardumiem.  Viņam grūti izšķirties, vai visu paturēt sev vai tomēr dalīties ar citiem zvēriem. Izrādes tēli mazajam skatītājam palīdz saprast, ka labāk tomēr visā dalīties ar draugiem un pavadīt laiku kopā jautrā bariņā, jo īstā bagātība ir sirsnīga draudzība.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā EUR 4.00, izrādes dienā EUR 5.00. Skolēnu grupām, ģimenes kartes “3+” īpašniekiem un personām ar invaliditāti EUR 3.00. Biļešu tirdzniecība Liepājas Leļļu teātra kasē, Rožu laukumā 5/6, 3. st., 79.kab. darba dienās no 10.00 līdz 16.00, brīvdienās  1 stundu pirms izrādes sākuma.

Radošā komanda:
Režisors | ALEKSANDRS JONOVS
Butafori, leļļu meistari, scenogrāfi | ALEKSANDRS JONOVS, JŪLIJA MIŠČERJAKOVA
Lomās | MADARA ENKUZENA, SIGNE APSE