TESTĒJAM: gaisa attīrītāju PHILIPS Air Purifier AC0819/10, Seria 800, White

TESTĒJAM: gaisa attīrītāju PHILIPS Air Purifier AC0819/10, Seria 800, White

19. Mar 2021, 00:00 Liva Salaka Liva Salaka

Mēs esam četri cilvēki ģimenē – divi pieaugušie un divi bērni, bērnudārznieki. Šajā sarežģītajā laikā mēs daudz laika pavadam iekštelpās, gan tādēļ, ka vēljoprojām ir aukstais periods un ārā ātri paliek tumšs un tādēļ, ka dēļ pasaules pandēmijas atrašanās citur šobrīd nav iespējama. Pirms pandēmijas mēs labprāt laiku pavadījām ārpus mājas. Tā kā mums ir divi mazi, ļoti aktīvi bērni, tad jāmeklē dažādi risinājumi, kā šos mazuļus nodarbināt.

Šajā vīrusu laikā pastiprinātu uzmanību pievēršam tam, kā stiprināt imunitāti. Tas arī bija viens no iemesliem kāpēc nolēmām iegādāties šo gaisa attīrītāju. Mūsu abi bērni iet dārziņa, un skaidrs, ka diemžēl bērnudārzs ir viens no lielākajiem vīrusu perēkļiem. Mums ir svarīgi, lai mājās ir svaigs gaiss un laba gaisa kvalitāte. Tad nu šis attīrītājs norāda uz to, vai telpā gaiss ir labs vai nē. Un, kas ir pats labākais šis PHILIPS gaisa attīrītājs konstatatē un uztver 99,5% kaitīgās daļiņas, kas iet cauri filtram. Tik mazas daļiņas, kuras visbiežāk sastopam gaisā ir alergēniem, baktērijām un vīrusiem. Gaisā, kas plūst cauri filtram, likvidē aerosolus tos, kas var saturēt elpceļu vīrusus. Tas dezinficē gaisu, likvidējot 99,9 % gaisā esošo vīrusu, garantējot, ka vienmēr elposim tīru gaisu.

Tad nu vīrs šo gaisa attīrītāju patiešām nēsā no vienas istabas uz otru- viņš to liek savā darba kabinetā:

Tad kad bērni ir mājās no bērnudārziņa, tad gaisa attīrītājs tiek pārvietots uz viesistabu:

Un vakarā pirms gulētiešanas, vīrs to ienes gan mūsu guļamistabā, gan bērnu guļamistabā un tad kā nu kuru nakti, citreiz to atstājam pie bērniem, citreiz paņemam pie sevis.

Pats interesantākais, ka patiešām tā gaisa kvalitāte no rīta ieejot istabā, kur visu nakti ir darbojies šis gaisa attīrītājs, ir krietni labāka.Ļoti patīk šī gaisa attīrītāja dizains, tas iekļaujas mūsu interjerā, jebkurā istabā un izskatās ļoti labi. Kā arī tas ir viegls un ērti pārvietojams. Ir vajadzīga tikai kontaktligzda, lai to pieslēgtu.

Skatoties gaisa attīrītājus, protams, uzsvars tika likts uz pazīstamo zīmolu, lai tas būtu ērts lietošanā, neaizņemtu daudz vietas, būtu viegli transportējams un galvenais, lai tas neprasītu lielus ieguldījumus un rūpes.

To ir pavisam vienkārši ieslēgt, tam ir trīs režīmi:

·         Automātiskais

·         Miega režīms

·         Turbo režīms

Miega režīmā displeja gaismas ir aptumšotas, attīrītājs darbojas praktiski bez skaņas.

Tam ir skārienpanelis augšpusē, kur atrodas arī displeja gaismiņa, kas attēlo gaisa kvalitāti telpā:

Zila – laba kvalitāte (Good)

Lillā – vidēji laba (Fair)

Rozā – slikta (Poor)

Sarkans – ļoti slikta (Very Poor)

Kā arī uz paneļa augšpusē iedegas filtra simbols, kad ir pienācis laiks to mainīt, kas būtiski atvieglo ikdienu, nav jāseko līdz, attīrītājs pats paziņo par tā nomaiņu.

Konktrētajam modelim filtrs ir trīs vienā, kas atvieglo ierīces apkopi, nav jārūpējas par vairāku filtru maiņu, kas parasti ir iekļauti gaisa attīrītājos (priekšfiltrs, ogles filtrs, hepa filtrs).

Kas nav mazsvarīgi, šim PHILIPS gaisa attīrītājam ir arī piešķirtas dažādas godalgas.

Vienozīmīgi iesakām šo gaisa attīrītāju ģimenēm ar bērniem, kuriem ir svarīga gaisa kvalitāte.