Slidotapmācība pirmsskolnieka vecumā

20. Nov 2012, 09:49 princesemince princesemince

Jau kopš vasaras mūsu mazais nebēdnis pieprasa slidošanu - vasarā tā bija vēlme skrituļot ar skrituļslidām, nu, kad sācies aukstais laiks, pieprasa slidas. Vasarā tā nopietni skrituļslidas neizmēģinājām, jo izlasīju, ka optimāls vecums šo prasmju apgūšanai ir 4 gadi, tātad būtu jāgaida nākošā vasara. Vienu reizi gan ieliku skrituļslidās, kas 8 izmērus par lielu, paļaujoties, ka viņam varētu nepatikt, jo slidas taču neder, bet pie rokām turējās braši un uz priekšu slīdēja, pēcāk nevarēju pierunāt vilkt nost, tādēļ pieļauju, ka slidas, kas ir viņa pēdas izmērā, varētu slidotprasmi attīstīt visai veiksmīgi - vai tā būtu skrituļošana vai slidošana.

Šobrīd, aukstajā laikā, brīvdienu dažādošanai apsveram domu doties uz kādu no tuvējām ledus hallēm. Varbūt šeit ir kāda māmiņa, kura var dalīties pieredzē ar 3-4 gadus veca bērna slidotapmācību, sasniegtajiem rezultātiem, kā labāk iesākt šo visu. Tuvākā mums ir Valmiera, tādēļ jo īpaši vēlētos uzzināt, kādas iespējas mazajiem ir šeit. Uzreiz gan saku, ka neplānojam šobrīd audzināt nākošo hokejistu, vien pasportot prieka pēc.

princesemince princesemince 20. Nov 2012, 15:20 spicbuks

vispār esmu sapratusi, ka profesionāli jebkurš sporta veids, pat tautiskās dejas, ir pietiekami finansiāli ietilpīgi pasākumi. tā kā pagaidām profesionālā līmenī neko nedomājam darīt, tikai izklaides pēc, vēl jo vairāk interesē, kā un ko tieši darīt vai noteikti nedarīt 😀

princesemince princesemince 20. Nov 2012, 15:18 indra991

noteikti tas ir atkarīgs no bērna, bet ļoti vēlējos tieši to pieredzi, kad bērns 3-4 gadu vecumā ir pamēģinājis slidot un šī nodarbe veiksmīgi izdevusies 😀 un kā tieši tas ir organizēts - vai ņemtas kādas palīgierīces un vecāki paši apmācījuši, vai arī ņemts palīgā treneris u.tml.

princesemince princesemince 20. Nov 2012, 11:44 lauvinja

bet cik liela ir tā varbūtība, ka bērnam šādā vecumā tā slidošana "aiziet"?

lauvinja lauvinja 20. Nov 2012, 11:35

Paņem slidotapmācībai treneri.