Revolūcija latviešu klausāmgrāmatu jomā

Revolūcija latviešu klausāmgrāmatu jomā

04. Mar 2016, 23:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ar februāri e-grāmatu abonēšanas serviss Fabula turpmāk piedāvās ne tikai e-grāmatas, bet arī klausāmgrāmatas. Vairs nebūs nepieciešams kompaktdisku atskaņotājs, lai klausītos grāmatas latviešu valodā. Pāris klikšķi telefonā vai planšetē un klausies jebkur un jebkad: braucot sabiedriskajā transportā, sportojot, stāvot rindā lielveikalā pie kases vai gatavojot vakariņas. Ar Fabula aplikāciju grāmatas būs vienmēr tev līdzi. Fabula audiogrāmatu sadaļu palaiž ar 11 audiogrāmatām, no kurām 3 ierakstījuši paši sadarbībā ar skaņu studiju "Jump". 

20160304130906-24305.jpg

Fabula ierakstījusi jaunākās latviešu literatūras darbus, starp kuriem ir Jāņa Joņeva romāns “Jelgava 94”, ko ierunājis grupas “Ansamblis Manta” līderis un solists Edgars Šubrovskis. Grāmatas autors Joņevs ir gandarīts par rezultātu, sevišķi atzīmējot Edgara Šubrovska veikumu:  “Edgars to visu deviņdesmito dzīvi zina daudz labāk, nekā es. Viņa leģendārā balss iedod grāmatai jaunu dimensiju.” Uz līdzīgas nots iespējams noklausīties Kristīnes Želves darbu “Meitene, kas nogrieza man matus”, ko smalki un izjusti ierunājusi Valmieras teātra aktrise un Spēlmaņu nakts balvu laureāte Inese Pudža. Fabula producējusi arī Ingas Ābeles godalgoto romānu “Paisums”, ko ierunājusi klausītājiem pazīstamā radio ētera balss Elita Marga. Fabula katalogā ievietotas arī vairākas apgāda “Apostrofs” izdotās klausāmgrāmatas, ieskaitot Viļa Daudziņa ierunāto romānu “Stroika ar skatus uz Londonu” un Jāņa Ezeriņas noveles Jura Strengas izpildījumā.

20160304130853-18378.jpg

Fabula ir e-grāmatu bibliotēka "iPhone", "iPad" vai "Android" mobilajām ierīcēm ar iespēju abonēt un lasīt visu, ko un cik grib.

www.fabula.im

https://www.facebook.com/getfabula/