Nepieciešama sabiedrības palīdzība! Kristeram vajadzīga steidzama operācija!

Nepieciešama sabiedrības palīdzība! Kristeram vajadzīga steidzama operācija!

15. Jun 2021, 09:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lūdzu, noziedojiet kaut mazumiņu! Kristers ļoti cieš šobrīd! Māmiņu Kluba Labdarības fonds vāc līdzekļus jaunai puisēna operācijai

Mammas Renātes vēstule sabiedrībai:

“Kad ierastā ideālā pasaule sabrūk un nākotne ir neziņā tīta…

Daudzi no jums atceras mazo “porcelāna puisīti” Kristeru - mūsu lolojumu un mūža mīlestību. Toreiz, kad pirmo reizi atklājām mūsu stāstu, Kristeram bija nepilni 2.5 gadi. Ne vienmēr mums ir bijis viegli izstāstīt izdzīvoto sāpi, pieredzi cauri neskaitāmām traumām un smagām operācijām. Ir brīži, kad gribās to noglabāt dziļi sirdī un nerunāt. Esmu rakstījusi savu pirmo stāstu n’tās reizes un ilgi svārstījos par tā publicēšanu, jo vieglāk ir palīdzēt citam, nekā lūgt palīdzību, taču bailes par mūsu bērna mūžu ratiņkrēslā un nespēju pilnvērtīgi kustēties, mudināja mesties cīņā.

Cīņā par dēla veselību, kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi. Ne vienu reizi vien jūs sniedzāt mums savas palīdzīgās rokas, kas atļāva Kristeram veikt sarežģīta līmeņa operācijas Krievijas klīnikās, jo Latvijā šāda veida palīdzība diemžēl vispār nav iespējama!

Kristeram ir ģenētiska trauslo kaulu slimība. Jebkurš paklupiens var būt liktenīgs, jebkura rotaļa beigties ar kārtējo lūzumu. Staigāt viņš var, pateicoties stieņu implantiem.

Taču šoreiz atkal esam uz augstās klints malas…

9.jūnijā Kristers paklupa. Rentgena aprakstā - labā augšstilba lūzums + stieņa deformācija. Staigāt Kristers nedrīkst, jo slodzes ietekmē stienis izlieksies vēl vairāk, kas var sekmēt vēl lielāku kaula struktūras bojājumu. Kristeram ir 5 gadi, viņš nedrīkst staigāt un cieš lielas sāpes!

Nepieciešama steidzama operācija un stieņa maiņa. Šo operāciju var veikt Maskavā, GMS klīnikā, iedzimto anomāliju centrā un tā izmaksā 20 000 eiro.

Diemžēl citas iespējas, kā palīdzēt mūsu bērniņam, šobrīd mums nav, jo Latvijā pagaidām nav atbilstošu speciālistu un tehnoloģiju. Varbūt kaut kad nākotnē…

Lūdzam palīdzēt mūsu dēliņam!”

Kristera mamma Renāte

Māmiņu Kluba Labdarības Fonds lūdz ziedot Kristera atbalstam:

zvanot uz Fonda ziedojumu tālruņa numuru. 90067000 (maksa par 1 zvanu -1,42 EUR)

veicot mērķa ziedojumu “Kristeram” uz Fonda kontu:

MĀMIŅU KLUBA LABDARĪBAS FONDS

Reģ.Nr. 40008273324

Ziedojumu konts: LV27UNLA0055000548342

Kontaktinformācija:

e-pasts: fonds@maminuklubs.lv

Kopā mēs varam! Mums jau agrāk ir izdevies palīdzēt Kristeram! Viņš jau gadu ir bijis bērnu dārzā, viņam vēl ir dzīve priekšā!