Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "KARLSONS"

Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "KARLSONS"

24. Sep 2019, 14:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aizraujošs mūzikls, dzīvesprieka pilns, asprātīgs Astrīdas Lingrēnes stāsts ar Ārnes Oita mūziku par pieaugušo un krāsaino bērnības fantāziju pasauli. Muzikāla izrāde tiem, kuri nav aizmirsuši bērnības sapņus, visiem -- no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem!
 
Spēle un improvizācija ir šī muzikālā iestudējuma (mūzikla) būtība. Kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? Vai maz iespējama bērnības un pieaugušo pasaules satikšanās? ... kaut vai spēlē, fantāzijās..., dzīves spēlē? -  Noteikti, ja abas šīs pasaules vieno sapnis! Sapnis, kura aizsākums ir bērnībā.

Kas īstenībā ir Karlsons – Brālīša fantāzija vai reāla būtne? Tā vēl arvien ir mīkla... Bet Karlsons vienmēr ir ikviena bērna vislabākais draugs un rotaļu biedrs, jo allaž ir gatavs draiskulībām un brīvs no vecāku priekšrakstiem un aizspriedumiem. Līdzdarbojies bulciņu dzīrēs, spokojies, lido un palaidņojies kopā ar Karlsonu un Brālīti! 

Iestudējums tapis atzīmējot zviedru pazīstamās bērnu rakstnieces Astrīdas Lingrēnes 110-gadu un igauņu komponista Ārnes Oitsa 90-gadu jubileju.​

Lomās:
Brālītis Valērija Koļago, 
Karlsons -Agris Krapivņickis vai Kārlis Rūtentāls vai Andris Kipļuks (DEBIJA 19.oktobrī)
Laima Krīgere vai Anastasija Dolgoņenko vai Elīna Avotiņa, Andris Kipļuks, Salvis Sprūžs, Emīls Kivlenieks, Laura Purena, Artūrs Zvirbulis, Tatjana Kopača, Mārtiņš Gailis vai Dāvis Markovskis, Sabīne Krilova, Sandija Dovgane vai Elīna Bojarkina, 
Operetes orķestra instrumentālā grupa Madara Kalniņa vadībā

Režisors Valdis Lūriņš
Horeogrāfs Alberts Kivlenieks
Scenogrāfs Oskars Dreģis
Kostīmu māksliniece Juta Ķimenīte
Mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska

Izrādes ilgums 1 stunda 15 minūtes, 1 cēliens
Pirmizrāde ​2017. gada 15. jūlijā 

TUVĀKĀS IZRĀDES Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē (Mūkusalas ielā 3, Rīga): 19. OKTOBRĪ PLKST. 16.00

BIĻETES UZ PASĀKUMU PĒRC ŠEIT->>>