Jauna tiešsaistes lekcija Māmiņu Klubā: Bērnudārznieka miegs

Jauna tiešsaistes lekcija Māmiņu Klubā: Bērnudārznieka miegs

11. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazajam bērnudārzniekam ik diena ir piepildīta daudziem notikumiem un atklājumiem, tāpēc reizēm, gluži loģiski, pēc aktīvās dienas un daudzajiem iespaidiem miegs vakarā nenāk un bērnu ir grūti pierunāt doties gulēt.

Vienlaikus, ja bērns nav kārtīgi uzgulējies, miega trūkums var radīt gan uzvedības problēmas, gan arī veicināt dažādus faktorus, kas ietekmē jaunu lietu un prasmju apgūšanu. Tieši tāpēc svarīgi atcerēties, ka pat tad, ja tavs bērniņš jau sācis apmeklēt bērnudārzu, veselīgs, kvalitatīvs un pilnvērtīgs miegs ir ļoti svarīgs viņa attīstībai. Tomēr, ko darīt, ja bērns negrib gulēt? Kā rīkoties, ja bērns naktīs bieži mostas?

Aicinām uz sertificētas pediatres, miega speciālistes Martas Celmiņas lekciju Māmiņu Kluba Vecāku skolā par veselīgu bērnudārznieka miegu!

PIESAKIES ONLINE LEKCIJAI ŠEIT

Tiešsaistes lekcijā uzzināsi:

  • Kāds ir normāls miegs bērnudārzniekam?
  • Kāda ir miega uzbūve?
  • Skaidrosim, kādas ir biežākās miega problēmas bērnudārzniekam, piemēram, staigāšana miegā, runāšana, nakts bailes un nakts terori.
  • Ko darīt, ja bērns naktī bieži mostas?
  • Kā rīkoties, ja bērns negrib gulēt?
  • Ko darīt, ja bērns miegā krāc?

Lekcija būs noderīga ikvienam vecākam, kura ģimenē aug bērnudārznieks vai bērniņš, kurš jau drīzumā sasniegs bērnudārznieka vecumu.

PIESAKIES ONLINE LEKCIJAI ŠEIT

Lekciju vada sertificēta pediatre, miega speciāliste Marta Celmiņa, kura specializējusies zīdaiņu, bērnu un pusaudžu miega slimību atklāšanā, ārstēšanā, novērošanā un pētniecībā. Savas zināšanas Marta Celmiņa papildinājusi vairākos miega centros Lielbritānijā un Zviedrijā.