Izdota grāmatiņa "Melne"

Izdota grāmatiņa "Melne"

05. Nov 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Izdevniecība “Pētrgailis” ir laidusi klajā norvēģu autora Hokona Ēvreosa (Håkon Øvreås)  grāmatu bērniem “Melne” ar Eivinna Tūrsētera (Øyvind Torseter ) ilustrācijām. 

“Melne” Hokona Ēvreosa (Håkon Øvreås), Eivinna Tūrsētera  (Øyvind Torseter) ilustrācijas, 196.lpp. No norvēģu valodas tulkojusi Mudīte Treimane.

Latvijas lasītājiem šogad bija iespēja iepzīties ar norvēģu rakstnieka Hokona Ēvreosa pirmo grāmatu “Brūne”. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pavasarī to kopā ar bērniem atvēra Norvēģijas kroņprincis Hokons un Norvēģijas kroņprincese.

“Ciematā ir ieradusies jauna meitene, un Elnem viņa ļoti patīk. Zēns ir izdomājis plānu: ja aizņemsies ciema priekšsēdētāja slaveno vistu un pēc tam izliksies, ka to ir atradis, tad par viņu rakstīs avīzē un jaunā meitene viņā iemīlēsies. Bet viss neizdodas, kā iecerēts, un Elnem ir nepieciešams supervaroņu Melnes, Brūnes un Zillas palīdzība. Jo to, kas īsti notiek, nesaprot ne Elne, ne Rūne, ne arī Illa.

Trijotne no vairākkārt apbalvotās grāmatas “Brūne” beidzot ir atgriezusies pie lasītājiem – grāmatā, kas stāsta par noslēpumainu meiteni, maziem un lieliem meliem un slavenu vistu.”