Ekskursiju maršruts ģimenei ar bērniem: Rīga – Pakrojas muiža - Rīga

Ekskursiju maršruts ģimenei ar bērniem: Rīga – Pakrojas muiža - Rīga

14. Jun 10:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ja meklējat ideālu nedēļas nogales izbraucienu, kas piedāvā gan izglītību, gan izklaidi visai ģimenei, mūsu ieteiktais maršruts no Rīgas uz Pakrojas muižu Lietuvā ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šis maršruts ir izstrādāts tā, lai būtu piemērots bērniem un piedāvātu dažādas aktivitātes un atrakcijas, kas padarīs ceļojumu neaizmirstamu.

1. Posms: Izbraukšana no Rīgas

Izbraukšanas laiks: 08:00

Sāciet dienu agri, lai maksimāli izmantotu laiku. Nodrošinieties ar uzkodām un dzērieniem ceļam, lai bērniem būtu ko baudīt, un neaizmirstiet par izklaidēm, piemēram, grāmatām vai planšetēm ar filmām.

2. Posms: Ceļš uz Pakrojas muižu

Braukšanas laiks: Aptuveni 2 stundas

Brauciens caur skaistajiem Zemgales laukiem un Lietuvas piepilsētas teritorijām būs jauks ievads piedzīvojumiem. Plānojiet vienu vai divas īsas pieturas, lai izstaipītos un izbaudītu lauku ainavas. Piemērota vieta pieturai ir Bauska, kur var ātri apskatīt Bauskas pili no ārpuses un uzņemt dažas ģimenes fotogrāfijas.

3. Posms: Ierašanās Pakrojas muižā

Ierašanās laiks: 10:00

4. Posms: Ekskursija pa Pakrojas muižu

Muižas apskate: Sāciet ar iepazīšanos ar muižas vēsturiskajām ēkām. Īpaši interesanti būs redzēt interaktīvo ekspozīciju, kur var iepazīties ar muižas vēsturi un dzīvi senatnē.

Dārzi un parki: Pēc tam pastaigājieties pa muižas dārziem un parkiem. Bērniem patiks plašās zaļās teritorijas, kur var brīvi skriet un spēlēties.

5. Posms: Pusdienas

Pusdienlaiks: 12:30

Muižas restorāns piedāvā plašu ēdienkarti, kas ietver arī bērniem draudzīgus ēdienus. Izbaudiet vietējo virtuvi un atpūtieties pēc rīta aktivitātēm.

6. Posms: Pēcpusdienas aktivitātes

Amatniecības darbnīcas: Muižā bieži notiek dažādas darbnīcas, kur bērni var izmēģināt roku dažādās amatniecības prasmēs, piemēram, keramikā vai audumu apdrukā.

Izjādes ar zirgiem: Pakrojas muiža piedāvā iespēju izbaudīt izjādes ar zirgiem vai ponijiem, kas būs aizraujošs piedzīvojums mazajiem.

Dzīvnieku ferma: Apmeklējiet muižas dzīvnieku fermu, kur bērni varēs sastapt un pabarot dažādus mājdzīvniekus.

7. Posms: Atpūta un uzkodas

Laiks: 16:00

Pēc aktīvām pēcpusdienas nodarbībām, laiks nelielai atpūtai un uzkodām. Muižas kafejnīca piedāvā gardas kūkas un saldumus, kas iepriecinās bērnus un dos enerģiju tālākajam ceļam.

8. Posms: Atpakaļceļš uz Rīgu

Izbraukšanas laiks: 17:00

Pēc aizraujošas dienas Pakrojas muižā, laiks doties atpakaļ uz Rīgu. Ceļā varat plānot īsu pieturu kādā no ceļmalas kafejnīcām vai skaistā vietā, lai izstaipītos un atpūstos.

9. Posms: Ierašanās Rīgā

Ierašanās laiks: 19:00

Atgriežoties Rīgā, jums būs bagātīgi piedzīvojumu un jaunu iespaidu. Šis maršruts nodrošinās jautru un izglītojošu dienu visai ģimenei, padarot to par lielisku iespēju kopīgai atpūtai un izklaidei.

Pakrojas muiža piedāvā daudz vairāk nekā tikai vēsturiskas ēkas – tā ir vieta, kur visa ģimene var baudīt kopā būšanu un radīt neaizmirstamas atmiņas. Neaizmirstiet iemūžināt piedzīvojumus fotogrāfijās un dalīties ar draugiem!