Atpūta ar ģimeni Avārijas Brigādes parkā

Atpūta ar ģimeni Avārijas Brigādes parkā

31. Aug 2021, 13:51 Ceļotāja Ceļotāja

Plānojot atvaļinājumu, ar ģimeni nolēmām doties uz Avārijas Brigādes parku. Attālums no mājām 70 km, laiks ceļā 1h15min.

Avārijas Brigādes parku apmeklējām pirmo reizi.

Protams, pirms braukšanas bija bažas- vai laiks būs labs un vai nebūs jāstāv garumgarās rindās.

Mums bija fantastiska iespēja ciemoties darba dienā, līdz ar to- cilvēku skaits laikam bija krietni mazāks nekā būtu brīvdienā. Arī laiks lutināja.

Pie ieejas paņēmām ratiņus, jo- apskatot parku- sapratām, ka dzīvosimies visu dienu. Ratiņos var gan salikt somas, gan nogurušus bērnus :)

Pirmais, kas pārsteidza- nopērc biļeti un papildus ne par vienu atrakciju vairs nav jāmaksā.

Sākumā viesojāmies pie AB parka dinozauriem

un izstaigājām virvju trasi.

Un tad- atrakcijas! Meitai ļoti patīk mašīnas, tāpēc pirmo izbaudījām Elektroauto autodromu.

Viss super- adrenalīns sita augstu vilni. Arī brauciena laiks bija pietiekams, lai izvizinātos. Un pat, ja liktos, ka par maz- varējām to darīt kaut līdz pašam vakaram. Mazo bērnu vecākiem kārtīgi jāpiesprādzē bērns, lai izvairītos no traumām.

Nākamā pietura: Kāpurs.

Šeit nedaudz bija jāpastāv rindā- bet tas bija tā vērts.

Un kā nu bez kameršļūkšanas, tikai nedaudz slinkums kāpt augšā :)

Kad no aktīvas atpūtas nedaudz pagurām, devāmies uz Avārijas Brigādes pilsētiņu.

Pirms došanās uz parku, mājās noskatījāmies dažas AB multenes, lai bērniem rodas priekšstats- kas tie tādi ir. Pašai bija ļoti nostaļģiska bērnības sajūta, kad ar prieku skatījos multenes.

Nevarējām laist garām iespēju izbraukt ar Zirdziņu karuseli.

Protams bija vēl daudz un dikti dažādas atrakcijas, kurās piedalījāmies, dienas otrajā pusē vairs nebija jauda visu sabildēt gribējās baudīt un piedalīties. :)

Tā kā AB parkā plānojām pavadīt visu dienu, līdzi bijām paņēmuši pusdienas, jo iepriekš izlasījām, ka būs piknika vietas.  AB parkā ir arī kafejnīca, kurā par ļoti pieņemamām cenām var bērniem nopirkt, gan frī kartupeļus, gan nagetus, saldējumu un atspirdzinošu dzērienu.

Nākamgad noteikti atgriezīsimies AB parkā, jo ir daudz aizraujošas atrakcijas lielākiem bērniem, kuras šogad nebaudījām. Kā arī nsokaidrojām, ka AB parka atrakcijas tiek papildinātas ar jaunām un aizraujošām.

Ja plānojat braukt uz AB parku- iesaku braukt jau no paša rīta, jo- ja gribas pagūt visu, ar pusi dienas noteikti nepietiks. Darāmais ir gan maziem, gan lieliem bērniem. Ļoti plašs piedāvājums gan maziem, gan lieliem, gan aktīviem, gan kautrīgiem, gan pārgalvīgiem, gan bailīgiem.

Paldies un uz tikšanos nākamgad!