Atbalsts vecākiem: multfilmas un bērnu raidījumi tagad pieejami bez papildu maksas platformās Shortcut un Helio iTV

Atbalsts vecākiem: multfilmas un bērnu raidījumi tagad pieejami bez papildu maksas platformās Shortcut un Helio iTV

05. Jan 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laikā, kad valstī ir spēkā papildu ierobežojumi, Tet bērniem un viņu vecākiem piedāvā Shortcut lietotnē bez maksas skatīties Tet studio veidotos bērnu oriģinālraidījumus “Emī un Rū” un “Mazo ģēniju akadēmija”, kā arī Helio iTV klientiem dāvina Bērnu stūrīša piedāvājumu. Tie bez papildu abonēšanas maksas būs pieejami līdz 7. februārim un vērojami televizoru, datoru un viedtālruņu ekrānos.

"Laikā, kad vairāk nekā jebkad agrāk pavadām laiku mājās, vecākiem reizēm var būt grūti izdomāt arvien jaunus veidus, kā vērtīgi un interesanti pavadīt laiku kopā ar bērniem, vai arī nodarbināt mazākos, kamēr vecāki strādā. Redzam, ka tieši tādēļ vecākiem šobrīd ir nepieciešams papildu atbalsts," norāda Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda.

“Emī un Rū” ir Martas Seleckas veidots bērnu detektīvseriāls par galvenajiem varoņiem Emīliju un Rūdi, kuri kļūst par “Čimpiņ Rimpiņ aģentūras” slepenajiem aģentiem un steidz risināt dažādus pasaules glābšanas uzdevumus. Galvenās lomas seriālā atveido Ance Strazda un Rihards Zeležņevs. Turpretī “Mazo ģēniju akadēmija” ir aizraujošs un izglītojošs raidījums bērniem, kurā Daina Gāga-Ēķe mazos skatītājus iepazīstina ar mākslas un dizaina pasauli, kā arī piedāvā radošās darbnīcas, kurās iesaistīties var gan bērni, gan viņu vecāki.

Papildus tam Tet visiem Helio iTV klientiem dāvina iespēju līdz 7. februārim apmeklēt virtuālo Bērnu stūrīti bez papildus abonēšanas maksas. Bērnu stūrītis ir īpaši pielāgota un droša multfilmu paka bērniem no 2 līdz 7 gadu vecumam, kurā atrodamas tādas bērnu iemīļotas multiplikācijas filmas kā “Sūklis Bobs kvadrātbiksis”, “Alvins un Burunduki”, “Maša un Lācis”, “Cūciņa Pepa”, “Ķepu patruļa” un citas. Šeit pieejamas tikai speciāli izmeklētas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem, tādēļ vecāki var būt droši par Bērnu stūrītī pieejamo saturu.