Arturs Gruzdiņš kopā ar “Knīpām un Knauķiem” aicina uz koncertuzvedumu sēriju “Drošības festivāls” un laiž klajā jaunu videoklipu

Arturs Gruzdiņš kopā ar “Knīpām un Knauķiem” aicina uz koncertuzvedumu sēriju “Drošības festivāls” un laiž klajā jaunu videoklipu

30. Nov 2023, 16:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

2023. gada izskaņā un 2024. gada pavasarī Arturs Gruzdiņš kopā ar “Knīpām un Knauķiem” aicina uz  koncertuzvedumu “Drošības festivāls” Rīgā, Talsos, Liepājā un Alūksnē. Klajā nāk arī videoklips singlam “Dziesmiņa par aizsargiem”.

Koncertuzvedums ģimenēm un bērniem “Drošības festivāls” tapis ciešā saiknē ar šogad izdoto tāda paša nosaukuma albumu, kas iezīmē “X-Faktora” pirmās sezonas uzvarētāja Latvijā Artura Gruzdiņa debija bērnu mūzikā. Koncertuzvedumā būtiskas drošības tēmas savijas vienotā stāstā, kas bērniem un vecākiem atgādina par uzmanību dažādās dzīves situācijās.

“Kopš albuma iznākšanas ar klausītājiem tikāmies mazā formāta koncertos bibliotēkās, skolās, un citviet. Bija jūtams, ka mūzika un tēma bērnus uzrunā, sniedz iespēju par drošību iemācīties ko jaunu, kā arī lepoties par to, ko viņi jau zina. Jutu, ka esam gatavi satikties lielākā formātā,” koncertuzveduma tapšanu iezīmē Arturs.

Koncerttūre tiks atklāta 9. decembrī ar diviem koncertiem Rīgā, Dailes teātra mazajā zālē, tālāk turpinoties 24. martā Talsu Tautas namā, 13. aprīlī – Liepājas Olimpiskajā centrā un 21. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā.

Koncertuzvedumā lieliskās horeogrāfes Lienes Gravas dejās un “Rīgas pantomīma” mākslinieciskā vadītāja Uģa Toča režijā Arturs ar “Knīpām un Knauķiem” iedzīvinās albuma “Drošības festivāls” jau iemīļotos skaņdarbus, atgādinot par to, kā pareizi šķērsot ielu, kā uzvesties pie ūdens, kas var atgadīties, ja karstā dienā aizmirstas par sauļošanās krēmu, pa kādu tālruņa numuru var izsaukt drosmīgo ugunsdzēsēju un galu galā – vai pasaule nebūtu drošāka, ja mēs visi mēģinātu būt pieklājīgi, spētu atvainoties un samīļoties?

Svinot koncerttūres sākumu, dienasgaismu ierauga arī videoklips singlam "Dziesmiņa par aizsargiem". Tā tapšanā Arturs turpinājis sadarbību ar režisori Agati Kristu, kura radīja bērnu iemīļoto mūzikas video singlam "Dziesmiņa par ielas sķērsošanu". Jaunā videoklipa galvenie varoņi ir māsa ar brāli, kas pārvietojas ar fingerbordiem jeb miniatūriem skrituļdēļiem, kurus vada ar diviem pirkstiem. "Šī kādreiz tik populārā nodarbe mums šķita ir ideāli piemērota, lai vizualizētu vēstījumu par to, cik svarīgi ir vilkt aizsargus un ķiveri. Darbojoties ar mazajiem skrituļdēlīšiem gan var satraumēt tikai pirkstus, bet redzēsiet, ka klipiņa varoņi radoši pratuši nodrošināties arī pret to," tā Arturs par klipa tapšanu. Video operators – Ansis Landorfs, tēlus radīja Yuka Grand, galvenajā skrituļotāja lomā – Kārlis Veckagans.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs. Apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”)  īpašniekiem uz koncertuzvedumu atlaide 15% apmērā no standarta biļešu cenas.

Drošības festivāla draugi un atbalstītāji: BALTA apdrošināšana, Čili Pizza, Liepājas Olimpiskais centrs, Talsu Tautas nams, Alūksnes Kultūras centrs, Dailes teātris.

Informatīvi atbalsta: ReTV, Izdevniecība "Latvijas Mediji"