APSVEICAM! "MILZU!" ieguvis prestižu apbalvojumu!

APSVEICAM! "MILZU!" ieguvis prestižu apbalvojumu!

17. Aug 2016, 18:35 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

MILZU! sadarbībā ar dizaina aģentūru "Diena pirms Jāņu nakts" (DPJN) ieguvis prestižo "Red Dot Design Award" apbalvojumu kategorijā "Komunikācijas dizains 2016" par MILZU! BIO pārslu iepakojumu. Latvijā ir tikai 5 uzņēmumi, kas saņēmuši "Red Dot Design Award".

Šis apbalvojums ir pazīstamākais un atzītākais dizaina apbalvojums pasaulē. Šogad konkursā savus darbus iesnieguši uzņēmumi un dizaineri no 46 valstīm. 26 eksperti no visas pasaules, vairāku dienu garumā, vērtēja iesniegtos darbus - klātienē, kā arī ar interneta starpniecību.

MILZU! zīmola radītājs un uzņēmuma īpašnieks Enno Ence: "Ikvienā MILZU! attīstības solī meklējam pašu labāko - gan izejvielās, gan procesos, un tas ļauj sasniegt izvirzītos mērķus. Šis apbalvojums ir pierādījums arī tam, ka sadarbība ar izcilu komandu, kas mērķtiecīgi tiecas radīt labāko, rezultējas panākumos un augsta līmeņa kvalitātē. Mums ir tieši 2 sekundes laika, lai noķertu pār plauktu slīdošo pircēju acu skatienu. Un, veidojot BIO pārslu iepakojumu, tam pievērsām īpašu vērību. Sākotnēji iepakojumu izveidē piesaistījām mūsu tiešo auditoriju - bērnus, kas ar saviem novērojumiem un idejām deva mums iedvesmu un pārliecību par to, kādam būtu jābūt MILZU! iepakojumam. Esam patiesi gandarīti par šo apbalvojumu un tas noteikti nebūtu izdevies bez mūsu lieliskajiem draugiem un partneriem - dizaina guru - "Diena pirms Jāņu nakts" (DPJN).

AVOTS: nra.lv