5 pasākumi ģimenēm vasaras sagaidīšanai

5 pasākumi ģimenēm vasaras sagaidīšanai

24. May 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saule mūs patiesi lutina pēdējās dienās, un tāpat arī pasākumu klāsts šai nedēļas nogalei! Šoreiz gan aicinām jūs sēdināt bērnus mašīnā vai vilcienā un doties pie dabas ārpus Rīgas. Dažādās Latvijas malās norisināsies tām raksturīgākie svētki, bet tikmēr pa kādam pasākumam atradīsies arī Rīgā. Tos palīdzēs atrast pasākumu platforma Kurp.es. Ieskaties!

Meža dienas Tērvetē

24. maijā | visu dienu | Tērvetes dabas parkā

Meža dienās Tērvetes dabas parkā ģimenēm ir iespēja piedalīties vairāk nekā 80 meža izziņas darbnīcās, darboties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem. Dienas ietvaros norisināsies arī Zaļās jostas vides svētki, kas kā ierasts būs pilni ar pārsteigumiem un muzikāliem priekšnesumiem.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/zalas-jostas-vides-svetki

 

Ceriņu svētki Dobelē

24.-26. maijā | 10:00 | Dobelē

Ceriņu ziedēšanas laika pilnbriedā Dobelē notiks dažādi kultūras uz izklaides pasākumi, apvienojot dziesmu, deju, teātri, sportu, amatniecību, tirdziņus un daudz ko citu. Dobeles Ceriņu svētki gan dobelniekiem, gan viesiem no dažādām Latvijas malām, ir vilinājums baudīt kopā būšanu novada svētkos. Ģimenēm būs pieejamas gan jautras aktivitātes, gan darbnīcas, kā arī koncerti.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/cerinu-svetki-dobele

 

Kino Bize pirmizrāde: 90. gadu vidū

24.-26. maijā | 21:00 | Kino Bize

Smieklīgs, pārgalvīgs un ļoti sirsnīgs stāsts par 90. gadu Losandželosu, skrituļdēļiem un bērnību bez mobilā telefona un interneta, ar Pixies, Moriseja un Wu-Tang Clan ierakstiem Kino Bize. Kad Stīviju pieņem pieaugušu skeiteru atkritēju barā, viņš pastrādā daudz smieklīgu trakulību, lai pierādītu, ka ir skarbs puisis. Zēns nemana, kā mūžīgajās pastaigās un hiphopa tusiņos izklaides pamazām zaudē nevainīgu izpriecu garu un bērnu dienas nenovēršami pārtop pusaudža gados.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/kino-bize-pirmizrade-90-gadu-vidu

 

Jūrmalas kūrorta svētki

25. maijā | 11:00 | Jūrmalā

Jūrmalas tradicionālajos Kūrorta svētkos visas dienas garumā svinēsim vasaras sākumu pie jūras. Ar ģimeni esiet aicināti izbaudīt "Saldējuma festivālu" un unikālas starptautiskās ielu deju sacensības "Ghetto Dance Jurmala Battle", dziesminieku koncertu, kā arī svētku gājienu un noslēgumā uguņošanu. Uz lielās skatuves koncertēs arī leģendārā britu grupa "Smokie", kā arī pašmāju “Dagamba”.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/jurmalas-kurorta-svetki

 

Mēs esam vasara

25. maijā | 12:00 | Ogrē

Bez vasaras sagaidīšanas festivāla neiztiek arī Ogrē. Nu jau par tradīciju kļuvušais mācību gada noslēguma pasākums #mēsesamvasara šogad norisināsies 25.maijā ar daudz interesantiem pasākumiem, to skaitā Ghetto Basket Ogres posms Krasta laukumā, sporta stafetes ģimenēm ar bērniem, radošās darbnīcas un “Līkā tilta regate”. Paralēli aktivitātēm darbosies mājražotāju tirdziņš uz Krasta ielas.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/mes-esam-vasara-2

 

Visus pasākumus ģimenēm meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/gimenem,berniem