15 idejas, ko uzdāvināt bērnam Ziemassvētkos

15 idejas, ko uzdāvināt bērnam Ziemassvētkos

02. Dec 2021, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai Ziemassvētku vecīša maiss jau pildās? Lai pirmssvētku pēdējās dienas varētu aizvadīt ģimeniskā lokā bez lieka stresa par to, ka jāpagūst sagādāt dāvanas, Māmiņu klubs sadarbībā ar bērnu preču veikalu "ABC rotaļlietas" jau tagad sagatavojis špikeri 15 foršām dāvanām bērniem.

Praktiska, uzticama, ērta, daudzfunkcionāla, kvalitatīva. Tādai jābūt dāvanai no pieaugušā skatu punkta raugoties. Gribat pārsteigt bērnu? Dariet tieši otrādi! Dāvanai jābūt ilgi gaidītai, emocionālai, burvestību pilnai, oriģinālai, varbūt mazliet bezjēdzīgai un spilgtai! Un vēl - svilpojošai, vizošai, mirguļojošai utt. Apģērbi un kancelejas preces, ja vien bērns tos ļoti nekāro, lai paliek citām reizēm.

Smelies idejas un dāvanu maisu piepildi jau laikus, lai svētkos mazo ziķeru sejas rotātu prieks!

Interaktīva stūre - rotaļlieta katram mazajam autovadītājam. Tā būs ideāla rotaļlieta gan mājās, gan ceļojot ar automašīnu, lai mazais varētu stūrēt kopā ar tēti un māmiņu.

Muzicējošs miega ezis kļūs par jūsu mazuļa labāko miega pavadoni un skaisto sapņu aizsargu! Krāsu mainošs panelis eža vēderā rada labu auru, apgaismojot istabu ar sīkām zvaigznītēm, ka arī atskaņo klusas miega melodijas ar dabas skaņām.

Rotaļu konstruktori. Mūsdienās konstruktoru ražotāji piedāvā ļoti plašu rotaļlietu klāstu, tāpēc konstruktoru plauktos atradīsi gan dāvanu, kas patiks vismazākajiem, gan arī jau padsmitgadniekam, ņemot vien vērā viņa intereses.

Mazā pavāra priekšauts un virtuves piederumi būs lieliska dāvana mazajiem virtuves palīgiem! Bērn varēs pagatavot savus iecienītākos ēdienus saviem draugiem, ģimenes locekļiem vai plīša rotaļlietām. 

Elektriskā ģitāra ar mikrofonu sniegs milzu prieku ikvienam mazajam ziķeriem, lai varētu dziedāt savas mīļākās dziesmas un koncertēt ģimenes locekļiem.

Makšķerēšanas spēle  būs lieliska ideja laika pavadīšanai kopā ar ģimeni. Spēles mērķis ir noķert pīles ar komplektā esošajām makšķerēm. 

Pasaku grāmatas vienmēr ir lieliska ideja dāvanai, lai vakaros varētu kopīgi lasīt stāstus un izdzīvot dažādus brīnumainus notikumus.

Dārznieka konstruktors attīstīs bērna radošumu un mazos pirkstiņus. Dāvana ne tikai stimulēs bērna radošumu, bet arī iemācīs veidot skaistas formas, vizuāli stimulēs, ļaus iepazīties ar dažādām krāsām un formām.

Lelle frizūru un grima veidošanai ļaus bērnam pārvērsties par frizieri un grima mākslinieku.

Rotaļu virtuves komplekts ar ledusskapi un krāsni sastāv no dažādiem piederumiem, ar skaņas un gaismas, kas bērnam ļaus iepazīt virtuves pasauli un iejusties šefpavāra lomā.

Rotaļu kases aparāts patiks visiem mazo uzņēmumu īpašniekiem. Piederumu dažādība sniegs daudz spēles brīvības, un rotaļlietas spilgtās krāsas piesaistīs ikviena uzmanību. Atsevišķi kases aparātam ir skaņu efekti, kas raksturīgi īstajiem veikalu kases aparātiem. Blakus esošais karšu lasītājs ļaus klientiem norēķināties ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar bankas karti un svari ļaus ātri nosvērt komplektā esošos pārtikas produktus.

Vasaras mājiņa ar mini dārzu būs lieliski piemērota bērniem, kuriem patīk audzēt un rūpēties par augiem. Aprūpēti, mīlēti un aplaistīti augi pāraugs skaistā mazā dārziņā.

Rotaļu trase. Kāpēc gan lai nesarīkotu mājās īstas spēkratu sacīkstes? Kurš ātrāks? Kuram skaļāks motors? Mazo auto fanu no šīs rotaļlietas nevarēsiet ne atraut.

Rotaļu vafeļu panna mudinās bērnus interesēties par ēdienu gatavošanu. Komplektā pieejams viss nepieciešamais, lai pagatavotu ne tikai gardas brokastis, bet arī citas maltītes.

Ārsta komplekts ar ratiņiem ļaus bērnam iepazīties ar medicīnu un iejusties īsta ārsta lomā.