10 bērnu pasākumi 26.-27. janvārī

10 bērnu pasākumi 26.-27. janvārī

25. Jan 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mājā sēdēt negribas, bet biedē arī sals, kas plosās ārā? Risinājums ir! Kurp.es komanda tieši tāpēc ir sagatavojusi izlasi ar 10 spilgtākajiem pasākumiem, kurus apmeklēt un sasildīties kopā ar visu ģimeni. Starp tiem var atrast gan neparastas darbnīcas, gan aizraujošas filmas, izrādes un tirdziņus. Šajā nedēļas nogalē aktīvai vai kulturālai atpūtai iespēju netrūkst!  

Ziemas naktis Zoodārzā 2018./2019.

līdz 28. janvārim | no 16:00 | Rīgas Zoodārzā

Šajā nakts piedzīvojumā ģimenes klātbūtne piešķirs papildus maģiju, it īpaši mazākajiem. Šajā nedēļas nogalē (līdz 28. janvārim) pēdējo reizi norisināsies Ziemas naktis Zoodārzā, tāpēc dodies baudīt mieru, svaigu gaisu, dzīvnieku tuvumu un viņu sagādātos vakara pārsteigumus! Tās ļaus Tev ieraudzīt dzīvnieku aktivitātes pavisam citā gaismā (vai tumsā).

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemas-naktis-zoodarza-20182019

 

Tirgus, koncerts un darbnīca "Bērns māca bērnu"

26. janvārī | 10:00 | Kalnciema kvartālā

Janvāra pēdējā sestdienā, 26. janvārī plkst. 10.00-16.00, Kalnciema kvartālā notiks iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kura laikā apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna Mūzikas Skola audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē, savukārt galerijā notiks vēl nebijusi inovatīva darbnīca – sākumskolas Domdaris audzēkņi vadīs darbnīcu citiem bērniem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/tirgus-koncerts-un-darbnica-berns-maca-bernu

 

Vecā dārza noslēpums

26. janvārī | 12:00 | Multikino

Jaunākā latviešu filma ģimenei jau iznākusi uz kino ekrāniem. “Vecā dārza noslēpums” stāsta par pensionāru Armandu un viņa veco piemājas dārzu, kurā ik pa laikam nāk spēlēties bērnu četrotne. Kad uzņēmējs Kārlis cenšas atņemt Armandam dārzu, bērni un pensionārs apvienojas kopīgai cīņai. Īpašajā filmas seansā 26. decembrī būs iespēja arī tikties un nofotografēties ar filmas aktieriem, kā arī ar filmas režisoru.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/veca-darza-noslepums

 

Ekskursija ģimenēm ar bērniem "Soli pa solim "Latvijas gadsimtā""

26. janvārī | 12:00 | Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā

Mēneša pēdējā sestdienā plkst. 12.00 ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt izstādi “Latvijas gadsimts”, lai kopā ar gidu veiktu uzdevumus izstādes ceļvedī bērniem “Soli pa solim”. Tā struktūra atbilst izstādes struktūrai, kur Latvijas simt gadi sadalīti nosacītās desmitgadēs, sākot no tautas un nācijas veidošanās un beidzot ar mūsdienām.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ekskursija-gimenem-ar-berniem-soli-pa-solim-latvijas-gadsimta

 

Radošā darbnīca "Veiksmes ruksītis"

26. janvārī | 12:00 | Rīgas Jūgendstila centrā

Tuvojoties ķīniešu Jaunā gada svinībām un Cūkas gada atnākšanai, muzejs Rīgas Jūgendstila centrs / Riga Art Nouveau Centre aicina interesentus piedalīties ģipša dekoru veidošanas darbnīcā “Veiksmes ruksītis”. Mākslinieces un restauratores Ivetas Šveisbergas vadībā dalībnieki varēs izgatavot savu veiksmes ruksīti.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/radosa-darbnica-veiksmes-ruksitis

 

Ģimeņu sestdiena bibliotēkā

26. janvārī | 13:00 | Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) nebijis notikums – preses konference bērniem, kurā būs iespēja iepazīties ar izdevniecības “Droši un Koši” grāmatas “Augstāk par zemi” autorēm Zani Volkinšteini, Baibu Grīnbergu un mākslinieci Agnesi Aljēnu. Preses konferencē jautājumu/atbilžu karuselī noskaidrosim svarīgas lietas, bet pēc tam mākslinieces Agnese Aljēnas vadībā uzbursim katrs savu Rīgas siluetu.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/gimenu-sestdiena-6

 

Izrāde par Mazo Raganiņu "Nāc šurp!"

26. janvārī | 14:00 | Rīgas Skolēnu Pilī

Rīgas Skolēnu Pilī būs iespēja dzīvot līdzi Mazās Raganiņas neticamajiem piedzīvojumiem izrādē “Nāc šurp!”. Izrādes pamatā ir komponistes Silvijas Silavas dziesmu spēle par jautrajiem klauniem un citiem tēliem, ko galvenā varone sastop ceļā. Tas ir aizraujošs stāsts par nebēdnību pilno, bet labsirdīgo meitēnu pēc O. Preislera pasakas „Mazā Raganiņa” motīviem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/izrade-par-mazo-raganinu-nac-surp-1

 

KARLSONS, muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem

26. janvārī | 16:00 | Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta, ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli un kā tā satiekas ar pieaugušo nopietnību. Izrāde domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus, tāpēc lieliski piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes un Ārnes Oita mūzikla motīviem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/karlsons-muzikala-piedzivojumu-spele-berniem-2

 

Izrāde bērniem un vecākiem “Vafeļu sirdis”

27. janvārī | 11:00 | Galerijā Istaba

“Vafeļu sirdis” stāsta par diviem raksturos atšķirīgiem bērniem un viņu draudzību. Lēna Līda atceras bērnību un savu labāko draugu Trilli. Abu sasvstarpējās attiecībās nav pieņemts teikt labo, uzslavēt, atzīties draudzībā. Tā vietā draugi metas brīnišķīgos, bieži bīstamos piedzīvojumos, kuros viņu lielākie sabiedrotie ir vectēvs un vectante. Galveno – Lēnas Līdas lomu atveidos Laura Siliņa, darbojoties kopā ar savu palīgu, rekvizītu un draugu – matraci.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/izrade-berniem-un-vecakiem-vafelu-sirdis-pec-marijas-parras-gramatas-motiviem-15

 

Masku radīšanas meistarklase

27. janvārī | 12:00 | Brīvbodē

Meistarklase Brīvbodē šajā sestdienā ievadīs bērnus īstās karnevāla noskaņās. Maskas varēs gatavot gan no papīra, kartona, audumiem, līmes. Darbnīca būs piemērota kā pieaugušajiem tā bērniem. Būs pieejama arī šujmašīna citu tērpa aksesuāru radīšanai. Ja tev ir ideja vai materiāli - ņem līdzi!

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/masku-radisanas-meistarklase

 

Visus bērnu pasākumus meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/berniem