"Splendid Palace" un “BikiGRUPA” aicina uz šī gada draudzīgāko koncertu - lielajiem albuma “BikiDZIESMAS” atvēršanas svētkiem

"Splendid Palace" un “BikiGRUPA” aicina uz šī gada draudzīgāko koncertu - lielajiem albuma “BikiDZIESMAS” atvēršanas svētkiem

04. Mar 23:12 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūzikas grupa maziem un lieliem bērniem “BikiGRUPA” un "Splendid Palace" aicina uz šī gada draudzīgāko koncertu - lielajiem albuma “BikiDZIESMAS” atvēršanas svētkiem kinoteātrī "Splendid Palace" 24. martā plkst. 15.00.

Koncertā kopā ar “BikiGRUPU”, bērnu un jauniešu vokālo ansambli “Kolibri” un dzejnieci Inesi Zanderi dziedāsim un dejosim līdzi gan iemīļotām, gan vēl nedzirdētām dziesmām, kas tapušas iedvesmojoties no izdevniecības “Liels un mazs” izdotās dzejas bilžu grāmatu sērijas “Bikibuks”

Tāpat būsim sagādājuši dažādus citus pārsteigumus un atrakcijas, tostarp mākslas darbnīcas,  kurās zīmēsim bikibukus!

Iepazīsim dzejas un mūzikas pasauli kopā ar “BikiGRUPU” greznajās "Splendid Palace" telpās! 

Koncertā piedalīsies: 

  • “BikiGRUPA” - Matīss Pēteris Circenis, Agnese Malnača, Mārtiņš Kokars, Marta Elizabete Smilga un Patriks Kārlis Stepe 
  • Bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri”
  • Dzejniece Inese Zandere 

Koncerts piemērots bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Kopā ar dzejnieci Inesi Zanderi un "BikiGRUPU" skatītājiem būs iespēja dzirdēt bērniem un vecākiem jau iemīļotas un zināmas dziesmas - "Kartupeli, kartupeli" (Jānis Sildegs, Vitauta Ļūdēna vārdi), "Zvirbulim pazuda māsa" (Renārs Kaupers, Ojāra Vācieša vārdi), "Saulīte ar zobiem" (Valters Kaminskis, Mara Čaklā vārdi), kā arī "BikiGRUPAS" oriģināldziesmas.

"Bikibuks" radās 2012. gadā izdevniecībā "Liels un mazs". Idejas autore māksliniece Rūta Briede kopā ar dzejas izlases sastādītāju Inesi Zanderi deva tam vārdu, bet grāmatu dizainers Artis Briedis, veidojot sērijas logo, radīja īsto izskatu: Bikibuks ir mazs ragainis, kas līdzinās atvērtai grāmatiņai. Atrast šo vārdu palīdzēja Jāņa Baltvilka dzejolis "Biki-buki", kas kļuva par pašu pirmo sērijas izdevumu.

Kā skaidro veidotāji, sērijā "Bikibuks" dzejoļi, ko daudzi vecāki un vecvecāki iemīļoja savā bērnībā, nāk pie šodienas bērniem mūsdienīgā vizuālā veidolā, saglabājot cieņu gan pret pārbaudītām vērtībām, gan moderno.

Ar tādu pašu misiju koncertdarbību uzsākusi "BikiGRUPA".