Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šīgada 100. bērniņš

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šīgada 100. bērniņš

Pirmdienas, 25. marta, rītā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts šīgada 100. mazulītis – puisēns Henrijs.

Henrijs pasaulē nāca 55 centimetrus garš un 3,342 kg smags. Ģimeni dzemdībās atbalstīja Dzemdību nodaļas speciālistes - ginekoloģe Dr. Natālija Lapa un vecmāte Madara Grosbaha, savukārt par mazulīša labsajūtu pirmajos dzīves mirkļos parūpējās neonataloģe Dr. Zane Rozentāle un bērnu māsa Paula Lindenblate.

Ģimene ceļu uz Ventspils slimnīcu mērojusi no Talsiem. Henrijs ir otrais bērniņš ģimenē.

Šogad Ventspils slimnīcā sagaidīti 49 zēni un 51 meitene. Ventspils slimnīcu kā vietu, kur sagaidīt savu atvasīti, izvēlas ne tikai topošie vecāki no Ventspils un novada, bet arī no citām tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Ventspils Dzemdību nodaļā iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un pieredzējušu, gādīgu vecmāšu aprūpē, mājīgā vidē ar mūsdienīgu aprīkojumu. Esat mīļi gaidīti piedzīvot pirmo tikšanos ar savu bērniņu Ventspils slimnīcā!

2022. gadā paplašinātas Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli.

Ventspils Dzemdību nodaļa lepojas ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātām ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti! Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums "Esmu dzimis Ventspilī", kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.