Tiekamies jau svētdien plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

18. Oct 2018, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl pavisam nedaudz un klāt būs Māmiņu Kluba jaunais raidījums. Kā ierasts, tikšanās vieta un laiks paliek nemainīgi, - ik svētdienu plkst. 9.20 no rīta kanālā STV Pirmā!

Ko stāstīsim un ko rādīsim šajā svētdienā?

Tiksimies ar mūziķi, radio Pieci ētera personību Martu Grigali un viņas vīru, mūziķi, bundzinieku Intara Busuļa Abonementa orķestrī, lai parunātu par to, kā mainās vīrieša un sievietes attiecības pēc bērna piedzimšanas. Noskaidrosim viņu viedokli, kāpēc ir tik svarīgi dzemdības piedzīvot kopā.

Smelsimies ideju gardam pamatēdienam, kopā ar "Restorāns 3" pavāru Žani Raivo Behmani pagatavojot pīles krūtiņu ar sezonas dārzeņiem un cidonijām. Jā, Tu nepārklausījies! Šoreiz ēdienam kā īpašu akcentu pievienosim cidonijas.

Uzzināsim, kā ir būt savādākam, atšķirties - kāpēc pusaudžiem tas ir svarīgi un vai mūsdienu sabiedrība ir pietiekami atvērta neparastam izskatam?

Noskaidrosim, kā tas ir, kad ģimenē, kurā aug mazs bērniņš, ienāk arī kaķēns? Kā zināt, kad esam gatavi mājdzīvniekam?

Laimīga mazuļa ģimenes dienasgrāmatā ielūkosimies mazā Kārļa kristībās. Uzzināsim, kas gan vecākiem liek izšķirties par labu bērnu kristīšanai?

Noskaidrosim, kāpēc ir tik svarīgi gan lieliem, gan maziem ikdienā papildus uzņemt Omega-3 taukskābes? Ko tās dod mūsu organismam un kā var palīdzēt uzlabot imunitāti.

Raidījumu skaties arī