Tētim vajag svaigu degsmi - ideja kā pārsteigt mīļoto. Piedzīvojumā pa bezceļiem

Tētim vajag svaigu degsmi - ideja kā pārsteigt mīļoto. Piedzīvojumā pa bezceļiem

25. Mar 2022, 00:10 Linda Paulauska Linda Paulauska

Nenoliedzami jaunās māmiņas ir pārņemtas ar mazulīša aprūpi. Tas aizņem visu diennakti un pilnīgi visas domas. Jā, un visur rekomendē neaizmirst mammai arī par sevi pašu - parūpēties, palutināt un galu galā atrast laiku tikai sev.

Bet kā tad ar tētiem?

Pavisam  nesen saskāros ar šo tēmu. Jāatzīts, ka arī tēti nogurst ikdienas darba rutīnā un “vakara maiņā” ar mazuli. Vīram tuvojās dzimšanas diena. Man tik ļoti gribējās vīru pārsteigt ar tādu kārtīgu čaļu baudījumu. Tā, lai viņš jūt, ka dzīves jautrība nav zudusi un es par viņu domāju. Es novērtēju viņa rūpes par ģimeni. 

Nolēmu, ka braukšana visai ģimenei kopā uz SPA nebūs šoreiz īsti aktuāli, jo galu galā viņš stieptu ratus, mantas un visi pielāgotos bērna aprūpes laikiem. Gluži nenosauksi to par bezrūpīgu atpūtu jaunai iedvesmai. SPA atstāsim citai reizei.

Tādi neesam mēs vienīgie! Tādi ir visi ar jaunāka vecuma bērniem.

Galu galā man izdevās tik lielisks pārsteigums vīram, ka nolēmu padalīties ar Jums! 

Vīram ir divi tuvi draugi, bet satikšanās viņiem kļuvušas super retas - vien kāzās un citos nozīmīgos pasākumos. Arī viņi ir ģimenēs un ikdienā ierauti. Slepeni izdabūju viņu telefona numurus un uzrakstīju aicinājumu čaļu pasākumam (piekodināju, ka tas būs pārsteigums vīram). Kāda atsaucība - tūlīt abi atbildēja: PIEDALOS!

Un kā gan ne? Jo mana ideja nespēja viņus atstāt vienaldzīgus.

Sen atpakaļ biju manījusi, ka Siguldas pusē ir piedāvājums izbraukt ar džipu pa bezceļiem. Izskatījās ļoti interesanti.

Noliku nākotnes TO DO sarakstā un hey - īstais laiks pienācis. 

Tātad pārsteidzošā diena ir klāt: sākam brīvdienu kā ierasts. Pa mājām, kopīgā pastaigā un atgriezāmies ap meitas diendusiņas laiku. Vīrs arī sagatavojies “nekā nedarīšanai” - ieritinājies skatīties filmu kamēr bērns čuč. Pēkšņi pie durvīm zvans, vīrs atver un bērnības draugi priekšā. Oh! Wow - kas par izbrīnu! 

Vīrs, priecīgs, protams. Pārsteigts ļoti.

Draugi saka: braucam…! Un te arī sākās piedzīvojums - vīrs mēģina uzminēt uz kurieni brauks, kāds apģērbs jāvelk... Protams, neiztikt bez jokiem - braukšot uz zirgu izjādi, fotosesiju un, lai arī peldbikses paņemot līdzi. 

Tā nu viņi aizbrauca. Visu ceļu vīram nebija nojausma. Ieradās norunātā punktā pie Siguldas un tur pārsteigums - priekšā offroad džips! 

Instruktors arī prot piespēlēt jokus par zirgu izjādi un fotosesiju, jo biju pabrīdinājusi, ka vīram pārsteigums. 

Pēc brīža vīrs jau džipam pie stūres, draugi pasažieru lomās un džips virzās iekšā mežā. 2 stundu piedzīvojums ir sācies.

Wow kādas emocijas! Uzkalni, dubļi, ūdeņi… Čaļi sajūsmā. Vīrs pavisam priecīgs. 

Bildēs, protams, īstās emocijas nenodošu Jums, bet varat iedomāties kā šāds pasākums iedod adrenalīnu.

 

 

Pēcāk visi atpakaļ pie mums uz picas ēšanu. Labāku pārsteigumu iedomāties nevarēja. Starp ikdienas mājas rūpi labākais, ko vien varēja vēlēties.

Man iepriekš šķita, ka es gan nebūtu super ieinteresēta džipu braukšanā.  Taču pēc viņu stāstiem un video bija sajūta, ka esmu kaut ko spēcīgi palaidusi garām. Es arī gribu! Jau pieteicos nākamajā reizē līdzi. Viņu bildes, video un stāstījums tā ieintriģēja.

Nākamais off-road brauciens būs mammas un tēta randiņš. Vai varētu būt vēl oriģinālāk?

Ar svaigi degsmi metamies iekšā ikdienā un mīlam savējos. Visiem vajag laiku sev - arī tētiem! 

Es offroad_adventures rekomendēju ar abām rokām! Gan oriģināli, gan paliek tā vēlme, ka gribas vēl, vēl un vēl…!

 

Plusiņš šim piedzīvojumam, ka organizators super atsaucīgs - gan Instagram @offroad_adventures_latvia, gan telefoniski pastāstīja, kur pēcāk gardāk pusdienot un, ko apskatīt. Paldies! Perfekti!