Ienāc un uzzini, kādi uzdevumi tevi gaida t/c "Riga Plaza"11.maijā!

Ienāc un uzzini, kādi uzdevumi tevi gaida t/c "Riga Plaza"11.maijā!

08. May 2013, 17:28 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

11.maijā izklaides un modes centrā "Riga Plaza" svinēsim Māmiņdienu. Tu par to vēl neko neesi dzirdējusi? Diez vai! Mēs taču par to runājam vienā laikā, atgādinot katrai jums pievienoties mūsu pulkam šajā sestdienā!

Kā allaž, veikali sagatavojuši mums dažādus, aizraujošus uzdevumus. Par uzdevuma izpildi - zīmodziņš kontrollapiņā un esi par soli tuvāk galvenajai balvai - t/c "Riga Plaza"dāvanu kartei 50Ls vērtībā!

Protams, pilnīgi visus noslēpumus jums neatklāsim, bet ļausim ieskatīties, ko tad katrā veikalā jūs varēsiet darīt!

Baby City

Te ikvienu gaidīs skaistas kartiņas, kurās ierakstīt jaukus vārdus "Māras centra"māmiņām. Kartiņas kopā ar dāvanām un ziedojumiem nogādāsim "Māras centrā"19.maijā. Katrs, kurš var un vēlas tiek aicināts pievienot kartiņai klāt dāvaniņu. Canpol Baby produkcijai šajā veikalā tieši 11.maijā būs īpaši izdevīgas cenas!

ESTE

Te būs viktorīna, kurā izskanēs jautājumi par pašu veikalu. Pagājušajā reizē māmiņām šāds uzdevums gāja pie sirds, šoreiz nolēmām atkārtot!

Prisma

Trenējies savlaicīgi, te būs mīklu konkurss!

Chicco

Minēsim vārdus! Veikalā būs vairākas krustvārdu mīklas ar jautājumiem, kas saistīti ar veikala precēm, pirmās nepieciešamības precēm utt. Katrai māmiņai jāatmin viens vārds, jāieraksta tas mīklā, turklāt - katra saņems nelielu dāvaniņu no Chicco.

Seppala    

Iegriezies šeit, lai atbildētu uz viktorīnas jautājumiem!

Attirance  

Te būs veseli 2 uzdevumi! Pirmkārt, būs radoši jāpieiet autiņbiksīšu pārvilkšanai, par ko tiks piešķirtas arī nelielas balviņas. Otrkārt, būs arī erudīti jautājumi!

Vairāk saules    

Arī te būs krustvārdu mīkla, par kuru vairāk uzzināsiet tieši pasākumā!

XS Rotaļlietas   

Veidosim kopā mīlestības koku. Uz papīra lapiņām jāsaraksta mazuļu mīļvārdiņi, tieši tādi, kādos katra no jums savu bērniņu sauc. Lapiņa jāpiestiprina pie koka, protams, būs gan zīmodziņš, gan maza dāvaniņa.

Tiimari    

Šeit šoreiz atplauks ziedi, un māmiņām tie būs jāsaskaita, pirmajiem 40 pareizo atbilžu autoriem - dāvaniņas!

Eiropas apavi    

Zīmējumu konkurss, kurā katrs dalībnieks iegūs auduma maisiņu maiņas apaviem!

Meta    

Jāmeklē 7 atšķirības, un atšķirības jāatrod ierobežotā laikā - 2 līdz 5 minūtēs!

Čili pica    

 Bērniem te būs jāzīmē pica, un, protams, būs arī veicināšanas balviņas! Starp citu, profesionāli pavāri jūsu uzzīmētās vēlmes var arī izcept, ja vien to vēlēsieties!

DāvanuServiss.lv    

Šajā stendā būs iespējams uzzīmēt kartiņu ar apsveikumu Māmiņdienā, protams, arī te - veicināšanas bailviņas!

Un tu vēl domā, vai nākt 11.maijā uz Māmiņdienu t/c "Riga Plaza"?

Ceram, ka ne, jo ir acīm redzams - labs garastāvoklis un kaudze jauku dāvaniņu garantētas

NEAIZMIRSTI:

Ja vien tev ir tāda iespēja, piedalies mūsu sociālajā palīdzības akcijā, ziedojot grūtībās nonākušajām māmiņām un mazuļiem, kas mitinās "Māras centrā"! Kopā mēs varam palīdzēt!

Starta lietas jaunai dzīvei:

-pieaugušo drēbes

-sadzīves preces, tehnika

-higiēnas preces, zobu pasta, šampūns utt.

-trauki;

-gultasveļa

-segas, spilveni

Kad esi visu sagatavojusi, nes to uz Modes un izklaides centru Riga Plaza līdz pat 19.maijam ieskaitot! Ziedot vari tirdzniecības centra infocentrā.

20130321152451-49200.jpg

“Māmiņu Klubā katru nedēļu atklājam kādu krīzē nonākušu vientuļo mammu ar bērniem, kurai ir grūti nostāties uz savām kājām. Arī sievietēm, kas pavadījušas kādu laiku krīzes centros grūtniecības laikā vai ar mazuļiem ir grūtības atgriesties dzīvē un nodrošināt normālus sadzīves apstākļus. Tāpēc Māmiņu Klubs ar aktīvām ģimenēm nāk talkā un aicina ziedot bērnu mantas, mēbeles, sadzīves priekšmetus. Galvenais sociālās akcijas ziedojumu punkts būs Riga Plaza informācijas centrs, kur no 22.aprīļa līdz 19.maijam var nodot mantas, kas noderēs māmiņām ar maziem bērniem krīzes situācijās.”, par akciju stāsta TV raidījuma “Māmiņu Klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte.

„Māras centrs" – vieta, kur dzimst cerība!

Krīzes centrs bērniem un sievietēm „Māras centrs" sniedz īslaicīgu sociālo, psiholoģisko, sociālpedagoģisko un medicīnisko palīdzību krīzes situācijā nonākušiem bērniem vecumā no 2 līdz 18 gadiem, kā arī sievietēm ar nepilngadīgiem bērniem.

Centrā patvērumu rod novārtā pamesti bērni, kuriem vecāki nenodrošina aprūpi un audzināšanu, klaiņojoši un vardarbībā cietuši bērni, kā arī sievietes ar bērniem, kuras pēkšņi palikušas bez iztikas līdzekļiem, dzīvesvietas, kuras pašas cietušas vai kuru bērni cietuši no vardarbības, sievietes ar bērnu/iem pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas.
„Māras centra" iemītniekiem tiek dots pusgads laika, lai tiktu skaidrībā ar sevi un nākotnes plāniem: atrastu darbu, atrisinātu dažādas sociālās problēmas, lai sakārtotu sevi un atgūtu pašapziņu.

Cilvēki krīzes centrā nonāk galvenokārt ar bāriņtiesas, policijas, slimnīcas, sociālo dienestu vai kādas valsts institūcijas nosūtījumu. Taču, krīzes situācijā, lai gūtu patvērumu, nosūtījums nav obligāts – cilvēks var atnākt arī pats.

"Māras centrā" ar klientiem strādā profesionāli sociālie darbinieki, psihologi, sociālais rehabilitētājs, sociālais pedagogs, sociālie aprūpētāji un aprūpētāji, medicīnas māsa, kuri iemītniekiem palīdz pārvarēt grūtības, sniedz atbalstu, palīdz apgūt jaunas prasmes un iemaņas, palīdz saskatīt un izmantot personīgos resursus, lai uzlabotu dzīves apstākļus un noticētu pozitīvām pārmaiņām. Taču - palīdzēt var ikviens!

Palīdzēsim kopā!

Māmiņu Klubs

PIESAKIES UN REZERVĒ SAVAI ĢIMENEI VIETIŅU ŠEIT!

Tiekamies 11.maijā plkst.1o:00 modernākajā modes un izklaides centrā Latvijā t/c "Riga Plaza"!

Aicina:


Dāvanas no

20130306132752-54020.jpg


!