Meklējam iRobota testētāju!

Meklējam iRobota testētāju!

11. Apr, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat sapņojuši par palīgu mājās, kas ļautu ietaupīt laiku, ko pavadīt kopā ar mīļajiem? Māmiņu klubs gatavos TV stāstu par mūsdienu tehnoloģijas brīnumu- iRobotu, tāpēc aicinām piedalīsies stāsta tapšanā!

Meklējam ģimeni: 

- ar maziem bērniem;
- ar mājdzīvnieku- kaķi vai suni;
- ar uzkopjamo platību sākot no 60 m2 līdz 185m2;
- kura ir ieinteresēta piedalīties testā un gatava salasīt pa zemi izmētātās mantas, zeķes un zābakus
- kura pastāstītu savu pieredzi TV kameru priekšā un uzrakstīt blogu maminuklubs.lv

Kā pateicību par dalību stāsta tapšanā, dāvināsim 50EUR Galactico dāvanu karti!

Pieteikumu gaidām kristine@maminuklubs.lv, norādot kontaktinformāciju, nelielu ģimenes profilu un pilsētu, no kurienes esat! Pastāsti arī savu iepriekšējo pieredzi ar iRobotiem!


Kuru iRobotu varēsiet testēt?

  • Ar viedtālruni vadāms visjaunākais iRobot Roomba robots lielāku grīdas platību uzkopšanai.
  • AeroForce tehnoloģija nodrošina jaudīgu tīrīšanu un minimālu apkopi. Carpet Boost tehnoloģija liek robotam vēl vairāk palielināt tīrīšanas jaudu uz paklājiem. Īpaši lielās telpās robots tīrīšanas cikla vidū uzlādējas, un turpina iesākto darbu. 
  • Robotā ir saglabāti leģendārie adaptīvās uzvedības iAdapt principi, kas līdz šim nodrošināja izcilu tīrīšanas kvalitāti arī sarežģītas konfigurācijas telpās, kā arī sānu birste - kaktu iztīrīšanai, pakāpienu sensori, kā arī akustiskie un optiskie sensori telpas netīrāko vietu sajušanai. 
  • Jaunā viedtālruņa aplikācija ļauj attālināti ieplānot tīrīšanas grafiku, noteikt vai robotam katra vieta jātīra 1 reizi vai 2 reizes, uzdot pastiprinātu telpas stūru tīrīšanu, likt arī ārpus paklājiem iedarbināt īpaši jaudīgo "Carpet Boost" režīmu, apskatīties, cik daudz darba robots ir paveicis.

Robotu dosim testēt 😀 Kā pateicība būs dāvanu karte!

mmammamm mmammamm 10. Apr, 10:14

Un robotu paturēt varēs ?