Māmiņu Kluba māmiņas testē Tommee Tippee antikoliku pudelīti

19. Mar 2015, 12:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tommee Tippee antikoliku pudelīte ir labs palīgs, ja kaut kādu iemeslu dēļ nebarojat bērnu ar krūti vai arī dodat bērnam atslauktu mammas pieniņu. Pudelītes knupja forma ir līdzīga māmiņas krūtij un ļauj bērnam to aptvert ar plati atvērtu muti, tāpat kā bērniņš zīstu mātes krūti. Īpašs antikoliku vārsts novērš knupja salipšanu, tādā veidā bērns var izdzert visu piena devu, neatraujoties no pudelītes. Tāpat vārsts novērš gaisa nokļūšanu bērna kuņģī, kas daudzkārt samazina sāpīgo koliku varbūtību.


Testējam kopā ar divām māmiņām Tommee Tippee pudelīti! Kāpēc ir vērts pievērst uzmanību tieši šai pudelītei?

Māmiņa Evita un meitiņa Karlīna, kā arī dēliņš Kārlis

Tā kā ir otrs bērniņš, ir jau pieredze. Dēliņš neņem nevienu knupīti, kas nav mammas krūts formā. Un šī pudelīte bija ļoti labs variants, jo tā ir tiešām mātes krūts formā. Bērniņš no tās arī ēda, un neaizrijās ar gaisu. Ja man kaut kur jāizskrien, droši varu atstāt atslauktu pieniņu, ko bērniņš dzer no šīs pudelītes.

Pudelīte ir ļoti ērta, un arī bērniņš pats rociņas liek tajās īstajās vietiņās. Tā kā mums ir arī Tommee Tippee pumpītis, var atslaukt uzreiz pudelītē un lietot pieniņu no pudelītes uzreiz.

Pudelītes mazgāšana ar speciālo birstīti ir ļoti, ļoti ērta.

Mūsu mazajam kolikas nebija, bet bija māsai. Gaisa cirkulācija pudelītē norit citādāk, un bērniņš ir pasargāts no aizrīšanās, tāpēc žēl, ka šādas pudelītes nebija, kad mums auga meitiņa, jo viņai kolikas bija.

Citām mammām arī ieteiktu šādu pudelīti - formas dēļ, birstītes dēļ un arī indikatora dēļ. Uzskatu, ka šādas formas pudelīte ir ļoti laba, jo varu nebaidīties ieviest tādu bērniņa ēdināšanā, bērniņš neatteiksies no krūts dēļ pudelītes.

Pudelītes vislabāk meklēt bērnu preču veikalos, kur var lūgt arī pārdevēja konsultāciju, atšķirībā no lielveikala, kur pārdevējas nebūs tik zinošas.

Māmiņa Sintija un meitiņa Mišela

Tā kā šis ir pirmais bērniņš, īsti nezināju, kādu pudelīti izvēlēties. Izlasīju instrukciju, sapratu, kur un kā parāda, kad ir par aukstu, par karstu šķidrums. Meitiņai bija ļoti lielas kolikas, bet pēc šīs pudelītes izmēģināšanas tās tiešām mazinājās. Pudelīte mani ļoti apmierina un noteikti arī turpināsim to lietot.

Mišela pudelīti ņēma uzreiz - varēju dot gan krūti, gan pudelīti, un ēda vienlīdz labi. Ļoti noderīgs ir siltuma indikators, kas sākumā ir zils, bet, ja ir šķidrums par karstu, indikators paliek sarkans. Optimālā temperatūra ir, ja indikators ir rozā. Ieteiktu arī citām mammām šādu pudelīti tieši indikatora dēļ un arī tāpēc, ka vismaz mūsu gadījumā, kolikas pārgāja.

Ļoti labi no šķidruma izlīšanas pasargā arī vāciņš. Ņemu līdzi ārā, un noder arī termoss.

Vai arī jūs esat izmēģinājuši šo Tommee Tippee antikoliku pudelīti? Dalieties pieredzē!

Māmiņu Klubs