Laimīgu Jauno gadu jums visiem!

Laimīgu Jauno gadu jums visiem!

01. Jan 2016, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kad pulkstens sit jau pusnakts stundu, šampanieša glāzēm šķindot, salūtam pie debess mirdzot, lēnām, bet neapturami ir atnācis Jaunais 2016. gads. Atbilstoši ķīniešu horoskopam 2016. gads būs Ugunīgā Pērtiķa gads. Mēs sūtām tev lielākos, siltākos sveicienus Jauno gadu sagaidot!

20151202102900-93870.jpg

Ko sola zvaigznes Ugunīgajā Pērtiķa gadā

Pirmkārt ir jāatceras, ka pērtiķis ir ļoti sabiedriska un labsirdīga būtne, kas viegli atrisina pat vissarežģītākās problēmas. Šajā ziņā var cerēt, ka daudzi spēs aizmirst vecos pāridarījumus un salīgt mieru ar saviem draugiem un tuviniekiem. Daudzi cilvēki iegūs jaunus draugus vai nodibinās jaunus darījumu kontaktus. Šādi gads būs ne tikai ļoti interesants, bet arī ļoti produktīvs.

Pērtiķis arī tiecas pēc visa jaunā, nebaidās no pārmaiņām un nekad ilgi nepaliek vienā vietā. Tas liek domāt, ka daudzi cilvēki sāks tiekties pēc zināšanām, izlems sākt mācīties, paaugstināt savu kvalifikāciju vai arī dosies ceļojumā. Vēl citi var izlemt nomainīt savu pašreizējo darbu, pret kaut ko interesantāku un sirdij tuvāku. Darba mainīšanai visveiksmīgākais būs laika posms līdz rudenim. Šis gads gan nebūs pārāk piemērots, lai pārceltos dzīvot uz citu valsti.

Kas attiecas uz mīlestība sfēru, tad būs manāma tendence, ka daudzi cilvēki vēlēsies atsvaidzināt savas esošās attiecības vai pat atrast jaunu mīlas objektu. Uzturēt attiecības kļūs grūtāk, jo cilvēki tieksies pēc brīvības un neatkarības. Var sagaidīt, ka 2016. gadā būs vairāk nesaskaņu mīļoto starpā, pieaugs dienesta romānu skaits un tiks iegādātas jaunas mīļākās un mīļākie. Visticamāk arī samazināsies noslēgto laulību skaits, jo cilvēki nevēlēsies zaudēt savu brīvību.

Kas attiecas uz finansēm tad 2016. gadā cilvēkiem vajadzētu kontrolēt savu rīcību un nepieņemt neapdomātus lēmumus. Saistīts tas ir ar to, ka pērtiķis stimulēs cilvēkus uz drosmīgu, bet neapdomātu rīcību un daudzi cilvēki var pazaudēt savu naudu. Tāpat cilvēkiem arī noteikti vajadzētu turēties tālāk no kazino un azartspēlēm. Lielus tēriņus labāk atlikt uz gada beigām.

Pērtiķis ir visai bezrūpīga būtne un tāpēc visa 2016. gada garumā cilvēkiem vajadzētu domāt par savu veselību un pat vissīkāko veselības problēmu gadījumā vajadzētu doties pie ārsta un nevis klausīties citu padomos. Tāpat pastāv risks iedzīvoties jaunos kaitīgos ieradumos.

Ir dīvaina sajūta gadu mijā,
Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā,
Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs,
Ko nākamā gada puteņi sūtīs -
Ir dīvaina sajūta tādā brīdī,
Kad satiekas gadi uz īsu brīdi:
Tu pats it kā stāvi vēl durvju priekšā,
Bet domas sen jau atrodas iekšā.

Novēlam ikkatram pieaugušajam bērna neizsīkstošo piedzīvojumu garu, jaunu atklāsmju dzirkstelīti acīs un prasmi priecāties, brīnīties, dzīvot - no sirds un pa īstam!

Bet visiem Māmiņu Kluba vecāku bērniem novēlam būt veseliem, un tad arī pārējais viss būs, jo pats dārgākais šajā pasaulē, jums jau pieder. Vecāku mīlestība un rūpes.

Māmiņu Klubs