Labakais tētis

28. Mar 2015, 09:57 danielapuce danielapuce

Sveiki visiem :) vēlis arī padalīties ar mūsu foršo tēti , šo bildi es uzņēmu kad atnācu no darbiņa un mani vīriesi mani nesagaidija abi aizmiga ,nu un protams musu majas milulis arii :) vins ir viss izpalidzigakais pasaule ,nomazgas noliks gulet un vel padziedas pirms miega :)* lepojamies ar mūsu tēti :)