Iesūti foto mazuļu salidojumam “Esmu dzimis Ventspilī!” un piedalies konkursā!

Iesūti foto mazuļu salidojumam “Esmu dzimis Ventspilī!” un piedalies konkursā!

Straujiem soļiem tuvojas ikgadējais mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību speciālisti Ventspilī dzimušos mazulīšus un viņu vecākus uz tikšanos Bērnu pilsētiņā šogad aicinās svētdien, 16. jūnijā, plkst. 11.00.

Gaidot salidojumu, vecāki, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2018. līdz 2024. gadam, aicināti iesūtīt savu mazulīšu foto – tie var būt gan foto no Dzemdību nodaļas, gan foto kopā ar speciālistiem, gan arī foto, kur Ventspilī dzimušie mazulīši jau paaugušies! Sirsnīgas un mīlestības pilnas emocijas vislabāk raksturo šo fotokonkursu un mazulīšu salidojumu! Kā ierasts – dalībniekiem sarūpētas arī pārsteiguma balvas – attīstošas rotaļlietas, kuru ieguvēji tiks izlozēti salidojuma laikā.

Pieteikties fotokonkursam un iesniegt foto var Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas mājaslapā: ej.uz/fotokonkurss_2024

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī” šogad notiks 11. reizi. Pirmais salidojums speciālistus, mazulīšus un viņu vecākus kopā pulcēja 2009. gadā, savukārt 2020. un 2021. gadā salidojums nenotika.

Kā ierasts, mazuļu salidojumā “Esmu dzimis Ventspilī” piedalīsies ārsti, vecmātes, māsas, māsu palīgi un sanitāri, kuri ik dienu palīdz nākt pasaulē bērniņiem un gādā gan par māmiņas, gan mazulīša veselību un labsajūtu.