3-5.augusta nedēļas nogale kopā ar ģimeni: atpūtas ceļvedis

3-5.augusta nedēļas nogale kopā ar ģimeni: atpūtas ceļvedis

03. Aug, 12:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulainais un tveicīgais laiks turpinās, tāpat arī vasaras festivāli! Šajā nedēļas nogalē notiek vairāki ievērojami pasākumi ārpus Rīgas, piemēram - Bauska “TASTE”, Valmieras vasaras teātra festivāls, Ventspils pilsētas svētki. Savukārt Rīgā trīs dienu garumā tiks svinēta atjaunotā  Āgenskalna tirgus atvēršana.  Pasākumu platforma Kurp.es šonedēļ iesaka apmeklēt kādu no šiem notikumiem:  

piektdien - svētdien

Āgenskalna tirgus atklāšana

Āgenskalna tirgum, pirmkārt, ir jābūt vietai, kur nopirkt svaigu vietējo pārtiku - tas nu būtu skaidrs. Protams, arī vietai, kur satikties un labi pavadīt laiku. Tāpēc jau no 3. līdz 5. augustam aicinām visus būt par apkaimes svētku dalībniekiem - tirgus placis atkal pulcēs gan zemniekus, gan amatniekus, gan izbraukuma restorānus, gan bērnu iepriecinātājus un, protams, apmeklētājus no tuvienes un tālēm.

3.-5. augusta atklāšanas programma:

IEPAZĪŠANĀS. Piektdien no 8:30 līdz 21:00 aicinām iepazīties un piepildīt grozus ar vietējiem tirgus labumiem līdz pat plkst. 21.00, kā arī uzzināt visu par Āgenskalna tirgus nākotni, satikt savus kaimiņus, domubiedrus un ilgtspējīgu ideju aktīvistus un organizācijas.

DZĪVES KVALITĀTE. Sestdienu no 8:30 līdz 18:00 veltīsim ēdienam un veselīgam dzīvesveidam – visu vecumu apmeklētājus aicinām izvingroties, vērot gatavošanas paraugdemonstrējumus un nogaršot Rīgas restorānu uz vietas gatavotus ēdienus, baudīt svaigi spiestas sulas un smūtijus no tirgū iegādātiem augļiem un dārzeņiem, kā arī vairāk uzzināt par vietējiem produktiem no Latvijas zemniekiem un mājražotājiem.

NO 0-100 GADIEM. Svētdien no 8:30 līdz 18:00 tirgū būs ģimenes diena, kur lieli un mazi aicināti piedalīties vairākās bezmaksas darbnīcās un meistarklasēs, kā arī šajā dienā būs dažādi gardumi tieši bērniem. Īpaši gaidītas ir vecmāmiņas un vectētiņi.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Ventspils pilsētas svētki

Ventspils 728. dzimšanas dienas svētku programmā 3. -5. augustā iekļautas gan ilggadējas un apmeklētāju iecienītas svētku tradīcijas, gan arī vairākas vēl nebijušas norises. Īpaši padomāts par bērnu un jauniešu mērķauditoriju, piedāvājot apmeklēt Ventspils Jauniešu mājas rīkoto festivālu “Random Republika”, Digitālos svētkus Rātslaukumā, pasākumu “Šis un tas – viss kaut kas” Dzirnavu laukumā, amerikāņu grupas “Deerhoof” un citu mūziķu koncertus uz “Rozmarijas skatuves” Amatnieku laukumā.

Viens no apmeklētākajiem svētku pasākumiem solās būt grupas “Prāta vētra” “Skārda bungu tūres” koncerts, kas norisināsies 3. augustā no plkst.21 Reņķa dārzā.

Ar pilnu Ventspils Pilsētas svētku programmu varat iepazīties->>

Festivāls LABA DABA

LABA DABA ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes pagastā, no 3. līdz 5. augustam. Šis festivālam būs īpašais, 10. jubilejas gads!

6 skatuves, vairāk kā 90 dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības, kino māja, sporta turnīri, spēļu pļava, teātra skatuve un dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm.

Biļetes nav nepieciešams bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot). Festivāla programma->>

Valmieras vasaras teātra festivāls - izrādes visai ģimenei

Valmieras vasaras teātra festivāla programmas pamatā - tikai īpaši festivālam radīti darbi, ko veido nacionālā un starptautiskā mērogā zināmi profesionāļi. Neierastās vietās un oriģinālās formās Valmieras pilsētvidē tiek izrādīti iestudējumi, kas izklaidē, bagātina, provocē, un noteikti neatstāj vienaldzīgus festivāla apmeklētājus. Papildus teātra izrādēm tiek izvērsta paralēlā programma – brīvdabas kino vakari, muzikāli un gastronomiski piedzīvojumi, radot bagātīgus vasaras mākslas svētkus pilsētvidē.

Izrādes bērniem un viņu vecākiem: “Kur pazudis Viktors Sapropelis”, “Latviešu tautas pasaku virtene”, “Traktopera”. Pilna festivāla programma->>

 

sestdien - svētdien

Bauska TASTE

Bauskas Pilskalna parka estrādē

“Bauska TASTE” 4. un 5. augustā Bauskas Pilskalna parka estrādē! Muzikāls un aizraujošs piedzīvojums divu dienu garumā, labākās latviešu grupas un mākslinieki, Bauskas rogainings, aktivitātes visai ģimenei, gardi ēdieni un dzērieni, laba atmosfēra un vienkārši lieliski cilvēki - tas viss un vēl vairāk festivālā, kur satiekas - "Bauskas TASTE" !

"Bauska TASTE" 2018 mākslinieki: Labvēlīgais tips, Astro'n'out, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends programmā "Cits Pauls", Ozols & Tehnikums, Aija Andrejeva, Satellites LV, Menuets, Chris Noah, Lauris Amantovs Jazz Quartet, Vjačeslavs Mitrohins ar programmu "Latviešu blūzi"  u.c.

Bērniem līdz 11 gadu vecumam ieeja bez maksas, jauniešiem no 12 līdz 18 gadiem un pensionāriem - 5 EUR, pieaugušajiem - 15 EUR 

Vairāk pasākumu ģimenēm un bērniem meklē!

Cielavinna Cielavinna 03. Aug, 08:49

Pašu galvenāko notikumu aizmirsāt. Tukumā no 4. līdz 5. augustam būs pirmais Latvijā- Airo šovs.😀