Pagatavosim ļoti vienkāršu un gardu desertu,kas būs arī veselīgs.
Šim desertam būs divi varianti,viens būs ar svaigiem augļiem,bet otrs no žāvētiem.Protams,katrs var pievienot kādi augļi garšo,derēs dažādi,tikai jāņem vērā,ka skābem augļiem jāpievieno medus,bet saldiem nē un skābiem augļiem jāpievieno mazliet vairāk želatīns kā saldiem.Šis ir svaigo augļu deserts.
Sākumā apgrauzdējam 5 ēd.k plngraudu auzu pārslas un 4 ēd.k saulespuķu sēkliņas līdz gaiši brūnas.
1 kivi un vienu banānu sablenderējam,pievienojam 2 ēd.k medu un 250ml tīrkultūru vai kefīru.(man bija tīrkultūra)
Visu šo sablenderējam un iemaisam saulespuķu sēkliņas un auzu pārslas.
50ml pienā iemaisam 2 tēj.k Santa maria želatīnu.Uzbriedinam,uzsildam,izmaisam līdz izšķīst un iemaisam mūsu desertā.Liekam ledusskapī uz 2 stundām.
Pēc tam ķeramies pie ēšanas.Šis būs žāvēto augļu deserts.
Šeit arī būs nepieciešamas pilngraudu auzu pārslas 5 ēd.k un saulespuķu sēkliņas 4 ēd.k,apgrauzdētas.
8 dateles un 8 žāvētās plūmes sablenderējam ar 250ml kefīru vai tīrkultūru,iemaisam pārslas un sēkliņas.
40ml pienā iemaisam 1 tēj.k želatīnu,uzbriedinam,uzsildam,izmaisam līdz izsķīst.Iemaisam desertā.Arī ledusskapī uz 2 stundām.
Labu apetīti!