Māmiņu Kluba māmiņas darina skaistumlietiņas!

09. Feb 2011, 15:55 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv
Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. Feb 2011, 10:31

bebrishi, es paņemu tikai 10,jo kopaa bija 50 iesutitas 😀

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 09. Feb 2011, 16:55

Skaisti 😀
ee es ar iesūtīji ☹

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 09. Feb 2011, 16:05

inesev, tas ir apkopojums no MK pirmdienas īsziņām 😀