Tā nu ēdām pirmo piebarojumu!Izskatījos pēc maza sušķīša! :)Tā ēdu savu pirmo vecmāmiņas gatavoto kūku!Tagad esmu jau 1 gadu un 2 mēnešus vecs, un māku ēst pats!Kad mamma nopirka dakšu, karoti, ko izvēlējos es, ēst iemācijos ātri.Tā nu man sanāk!Reizēm gadās arī tā.
Lūk tā norit ēdināšana mūsmājās!