Salāti bija kā eksperiments, kas gan no tā visa sanāks, tādēļ tos nosaucu par "Eksperimentu".Attēlam ilustratīva nozīme, jo uz šo salātu daudzumu es ņēmu:
1 lielu tomātu
4 šķēles maizes (bez garozas) - man gan izdevās dabūt tikai sagrieztu.
1 neliels sīpols
1 buntīte pētersīļu
1 paciņa graudainā biezpiena (bez šķidruma)
Mērcei:
2 ēd. k. olīveļļas
2 ēd. k. ābolu etiķa
2 ķiploka daiviņas
šķipsniņa sāls
šķipsniņa svaigi maltu melno piparuMaizei nogriezu garoziņu.
Izspiedu formiņu.Nelielā eļļas daudzumā apcepu maizīti.Sagriezu tomātu kubiņos.Sasmalcināju sīpolu.Sasmalcināju pētersīļus.Biezpienam nolēju šķidrumu.Mērcei sajaucu eļļu ar etiķi + ķiploks + garšvielas.Visu samaisīju kopā.Kārtoju uz šķīvja, kur apakšā noliku salātlapas un virsū salāti "Eksperiments".
Lai labi garšo!
Jāsaka atkal - mums garšoja, bet, vai citiem garšos - tas gaumes jautājums! 😀
Izskatās ļoti garšīgi un pavasarīgi 😀 👍