Vingrošana var kļūt Tavs dzīvesveids!

Vingrošana var kļūt Tavs dzīvesveids!

11. Dec 2009, 23:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vingrošana pēc dzemdībām un bērna pieskatīšana

Jums ir piedzimis bērniņš? Sūtu Jums vismīļākos sveicienus! Pie visa tā Jums ir parādijušies jauni pienākumi, un liekas, ka sev vairs laika nepietiek. Bet tik ļoti gribas atgūt gludā vēdera formu, atgūt slaidumu un atbrīvoties no sajūtām „tur velk, tur sāp”. Es Jums piedāvāju speciālu vingrojumu programmu pēc dzemdībām, un kamēr Jūs vingrosiet, Jūsu mazuli pieskatīs mīļa auklīte.

Vingrošana AHA! (arse, hips, abdominal) – intensīva treniņa programma, kas paredzēta ķermeņa problemātiskajām zonām. Nodarbība pamatā notiek uz paklājiņiem. Sadedzina kalorijas, veicina stingra un slaida vidukļa veidošanos, kā arī stiprina un veido kājas, iegurni, rokas un muguru.  Īpašais vingrojumu komplekss paredzēts katram vingrotājam maksimāla efekta iegūšanai.

Individuālie treniņi trenažieru zālē! – Ideāls veids kā uzlabot savu augumu un fizisko izturību pēc idnividuāli izstrādātas treniņa programmas kopā ar treneri.

Mobīlais treneris - treniņi pie Jums mājās, tikai Rīgā un Rīgas rajonā.

 

Treniņus vadu es,  diplomēta Master personal trainer Zane, un tie  notiek Rīgā – Veselības fabrikā un klubā Fitness evolution, kā arī Salaspils kultūras namā Rīgava. Savus pieteikumus un jautājumus sūtiet uz e-pastu masterpt08@gmail.com  un satiekamies treniņos!

26. Oct 2008, 19:53

pec pirmā bērna piedzimšasnas es arī vingroju,pa to laiku kad mazais gulēja un pēc 6-8mēnešiem ieguvu tādu figūru,tik tieva nebiju pat pirms dzemdībām,tagad gaidu otro mazuli un gribētu uzzināt par vingrošanu grūtniecības laikā,bet lai es to varētu darīt mājās!