Vai svešvalodas jāsāk apgūt jau pirmsskolā?

Vai svešvalodas jāsāk apgūt jau pirmsskolā?

30. Aug 2011, 16:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Valodu apguve pirmsskolas vecumā strauji palielinās. Aizvien vairāk bērnudārzos un dažādos izglītības centros tiek piedāvāts šāds pakalpojums.

 

- Ir vai nav nepieciešams pirmsskolas vecuma bērnam apgūt svešvalodu? Cik tas ir rezultatīvi?

- No kāda vecuma Tu gribētu,lai bērns apgūst kādu svešvalodu?

- Varbūt svešvalodas jau apgūstat? Tad padalies pieredzē!

 

Pirmdienas Māmiņu Kluba radio raidījumā LR1 no plkst.15 līdz 16  klausīsimies par svešvalodas apguvi bērniem!

rita123 rita123 24. Oct 2010, 13:23

Manam bērnam valsts dārziņā māca angļu valodu,bet tas ir maksas pasākums-1,50 ls mēnesī.Esam priecīgi par šādu iespēju😀