Tunisijas iedzīvotāja pašreiz ir 12 bērniņu gaidībās, no kuriem 6 būs zēni un 6 – meitenītes. Skolotāja, kuras vārds plašākai sabiedrībai netiek minēts, iepriekš piedzīvojusi 2 abortus, pēc kuriem izlēmusi ķerties pie mākslīgās apaugļošanas, ziņo The Daily Telegraph.
Pasaulē nav zināms neviens gadījums, kad sieviete būtu dzemdējusi 12 bērnus. Ja dzemdības noritēs veiksmīgi, jaunā māmiņa būs pārspējusi amerikāņu māmiņu Nadju Sulemanu, kura janvārī dzemdēja reizē 8 mazuļus. Arī N.Sulemana, vientuļā māmiņa no Kalifornijas, dzemdēja savus bērnus, pateicoties mākslīgajai apaugļošanai.
Sieviete no Tunisijas vēlas dzemdēt dabiskā ceļā, lai gan ārsts uzskata, ka tas nav iespējams, stāsta viņas vīrs Marvans. Pats viņš šo situāciju sauc par pārsteidzošu brīnumu un saka, ka priecājas par gaidāmo ģimenes pieaugumu.
Mākslīgās apaugļošanas speciālisti gan uzskata, ka Tunisijas ārsti rīkojušies bezatbildīgi un pakļāvuši dzīvības draudiem gan māmiņu, gan mazuļus. Ārsts Saimons Fišers no Oksfordas stāsta: „Lai kādi arī nebūtu iemesli nejaušībai, iespējas laimīgam iznākumam ir mazas.” Viņš uzskata, ka ir maz ticams, ka izdzīvos visi 12 mazuļi. Jaundzimušajiem tāpat var rasties nopietnas problēmas ar veselību, savukārt māmiņas veselība ir atkarīga no ārstu centības.
NEZINU GAN VAI NOO SHII STULBAA EKSPERIMENTA KKAS BEIGAAS IZNAKS......SVIESTS RIKTIIGS!!!
Shausmas ,tas tak nav iespejams, vinjiem tak nav iespeju būt veseliem.....maminja trakā kautkāda vai???
vesela futbolkomanda viena reizē😀)😀)😀)😀)
ārprāc...tas jau ir par traku...nabaga bērniņi....
redzēju pa tv kad sieviete piedzemdēja 8 vai 6 bērniņus,viņi visi tik maziņi un trausli....☹
NEZINU GAN VAI NOO SHII STULBAA EKSPERIMENTA KKAS BEIGAAS IZNAKS......SVIESTS RIKTIIGS!!!
Shausmas ,tas tak nav iespejams, vinjiem tak nav iespeju būt veseliem.....maminja trakā kautkāda vai???
vesela futbolkomanda viena reizē😀)😀)😀)😀)
ārprāc...tas jau ir par traku...nabaga bērniņi....
redzēju pa tv kad sieviete piedzemdēja 8 vai 6 bērniņus,viņi visi tik maziņi un trausli....☹