kathy-saglabāt Tev neizdosies😀 Bet Tu vari pajautāt
MK lai ieraksta āo raidījumu diskā.Un būs piemiņa!
11. Apr 2010, 12:44
Paldies par iespēju mazulim filmēties māmiņu kluba
raidījumā 😀 Tikai jautājums - vai šo video ir iespējams
saglabāt uz sava datora, lai arī pēc pieciem gadiem būtu
apskatāms? 😀
10. Apr 2010, 19:17
Šodien nokavēju Māmiņu kluba krievu raidījumu, rīt gan
būšu uz strīpas 😀
kathy-saglabāt Tev neizdosies😀
Bet Tu vari pajautāt MK lai ieraksta āo raidījumu diskā.Un būs piemiņa!
Paldies par iespēju mazulim filmēties māmiņu kluba raidījumā 😀 Tikai jautājums - vai šo video ir iespējams saglabāt uz sava datora, lai arī pēc pieciem gadiem būtu apskatāms? 😀
Šodien nokavēju Māmiņu kluba krievu raidījumu, rīt gan būšu uz strīpas 😀