PĒDĒJĀ DIENA blogu konkursam: kā Tu cīnies ar pavasara nogurumu?

PĒDĒJĀ DIENA blogu konkursam: kā Tu cīnies ar pavasara nogurumu?

27. Jan 2012, 22:45 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laiks nomest biezos mēteļus, paslēpt biezos džemperus skapī un laiks uzplaukt pavasarim! Kā Tavā ģimenē jūs cīnaties ar pavasara nogurumu? Ko darāt, lai justos pavasarī labi? Varbūt ir kāds īpašs pavasara sagaidīšanas rituāls?

 

Tavā blogā var būt jebkas- darbošanās kopā ar mazo šajā pavasarī, padalīšanās pieredzē par došanos laukā svaigā gaisā pretī pavasarim..



Piedalies jaunajā blogu konkursā un laimē Dallmayr kafiju sev vai sulu komplektu mazulim!

 

Māmiņu Kluba simpātija saņems Dallmayr kafiju, savukārt portāla www.maminuklubs.lv simpātija saņems savam mazulim Kinella suliņu komplektu!

 

Konkurss ilgst līdz 20.aprīlim ieskaitot.

 

IESŪTI SAVU BLOGU ŠEIT!

 

PS. Ja ir vēlēšanās,vari iesūtīt papildus arī fotoblogu!

taschinka taschinka 23. Mar 2011, 15:29

jauks konkurss un zinu,ka kafija nu dien garda. 😀