Noslēdzies strādājošo māmiņu konkurss!

Noslēdzies strādājošo māmiņu konkurss!

04. Jan 2012, 10:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šodien noslēdzies vēl kāds jauks konkursiņš- par strādājošajām māmiņām- kā iejusties, ko gaidīt, kā rīkoties! Pasniedzam Sieviešu Kluba skaistuma DVD!

 

DVD dāvinām sherucim par viņas blogu par darba gaitu uzsākšanu!

 

1

 

Aicinām pēc balvas līdz 22.martam Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)! Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!